lederboard

Kandydatki nominowane do tytułu Lwica Biznesu 2017 cz. 2

20 października w hotelu Mercure Warszawa Grand odbędzie się finał 3. edycji plebiscytu POLSKIE LWICE BIZNESU 2017. Do konkursu zgłosiło się ponad 60 wyjątkowych kobiet. Redakcyjne jury wyłoniło 38 finalistek, które powalczą o tytuł kobiety sukcesu. 

 

 

 

Oryginalny pomysł na biznes, umiejętność promocji i PR oraz zdolność nawiązywania relacji z klientami i współpracownikami – między innymi to powinno cechować „Lwicę Biznesu”.

Plebiscyt „Polskie Lwice Biznesu” organizowany przez magazyn „Law Business Quality” ma promować kobiety, które doskonale radzą sobie na rynku, łącząc pracę zawodową z pasją, dążą do samorozwoju i sukcesu.

Konkurs skierowany jest do właścicielek małych lub średnich przedsiębiorstw, osób zajmujących wysokie stanowiska menedżerskie czy kierownicze lub będących w zarządzie fundacji albo stowarzyszenia działającego na rzecz kobiet.

 

Przed Państwem kolejne kandydatki nominowane do tytułu POLSKIEJ LWICY BIZNESU 2017:

 

1.  ELŻBIETA PANAS (Kategoria Sport)

Turniej.zdj jpg

Aktorka filmowa i teatralna. Pasjonatka golfa z którym związana jest od 1994roku. W latach 1998-2010 członkini władz Polskiego Związku Golfa. Współzałożycielka i prezes Polskiego Stowarzyszenia Golfa Kobiet założonego w 2015r. Osiągnięcia sportowe to Wicemistrzyni Polski Kobiet w 2005r , wielokrotna Mistrzyni Polski Seniorek , Międzynarodowa Mistrzyni Słowacji Seniorek 2013,dwukrotna reprezentantka Polski w Drużynowych Mistrzostwach Europy Seniorek w latach 2016-17.

2. KAMILA ROWIŃSKA (Kategoria Coaching / Rozwój osobisty)

kamilarowinska.3

Certyfikowany master facilitator, trener, dyplomowany coach oraz inwestor. Autorka i współautorka pięciu książek o tematyce biznesowej i coachingowej, w tym bestsellera „Kobieta Niezależna”. Jej całodniowe szkolenie o tej samej nazwie ukończyło w samym tylko 2015 roku blisko 5.000 osób – w Polsce, Wielkiej Brytanii i Irlandii. W rocznym cyklu jej szkoleń bierze obecnie udział 235 osób, które chcą zwiększyć swoją skuteczność w osiąganiu celów prywatnych i biznesowych.

Kamila Rowińska specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: budowania swojej wewnętrznej siły, sprzedaży i budowania zespołu. Szkoli pracowników i współpracowników takich firm jak: Play, Colway International, Pako Lorente, Oriflame Sweden, eMediator, Prodenta.

Jest regularnie zapraszana na największe w Polsce konferencje biznesowe i motywacyjne. Występuje na jednej scenie z Brianem Tracym, Edem Ludbrookiem, Tomaszem Kammelem, Jackiem Walkiewiczem, Mariuszem Szubą oraz profesorem Jerzym Bralczykiem.

Absolwentka Politechniki Śląskiej – kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem – oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji, gdzie ukończyła Coaching. Uczyła się od takich autorytetów jak: Anthony Robbins, T. Harv Eker, Blair Singer, Mac Attram, Alex Mandossian, Joel Roberts, Brian Tracy, czy Tom Wheelwright i Mack Newton. Przez 13 lat, ze spektakularnymi sukcesami, budowała zespół sprzedażowy dla jednego ze szwedzkich koncernów. Zarządzała w nim grupą 3500 osób.

Trudne doświadczenia osobiste, związane ze śmiercią bliskich osób oraz diagnozą ośmiu guzów piersi, okazały się czynnikiem transformacyjnym w życiu Kamili. Spowodowały, iż zdecydowała się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować się na pomaganiu innym w dokonywaniu pozytywnych zmian w ich życiu. Działalności trenerskiej Kamili przyświeca motto: „Nawet jeśli Ty nie wierzysz w siebie wystarczająco mocno – pamiętaj, że ja w Ciebie wierzę. Wierzę w Ciebie i Twoje możliwości”. Kamila Rowińska jest aktywna społecznie jako Ambasadorka Akademii Przyszłości – organizacji wspierającej dzieci – oraz jako Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet. Prywatnie mieszka w Brukseli wraz z mężem i dwójką dzieci.

3. JOANNA POKRZYK (Kategoria Marketing i Zarządzanie)

joannadmałe-4

Ukończyła studia magisterskie na kierunku politologia oraz podyplomową psychologię sprzedaży, dyrektor ds marketingu w firmie dietering.com, planuje i prowadzi działania marketingowe firmy, odpowiada m.in za strategie sprzedażowe firmy, wprowadzenie nowych produktów na rynek, działania promocyjno-reklamowe oraz wizerunek firmy.

4.  JUSTYNA ADAMCZYK (Kategoria Działalność Wydawnicza / Kulinaria)

150908_JustynaAdamczyk__0531hires

Chief International Officer w światowym zarządzie Gault&Millau oraz Redaktor Naczelna polskiej edycji Żółtego Przewodnika Gault&Millau – jednej z dwóch najmocniejszych marek na międzynarodowym wydawniczym rynku kulinarnym. Wcześniej przez ponad dwie dekady pracowała jako doradca strategiczny i personalny dla wielu międzynarodowych koncernów (Citibank, Sanofi Aventis, Siemens, PepsiCo, Smithfield, Santander) oraz najważniejszych funduszy inwestycyjnych m.in. Enterprise Investors. Partner Zarządzająca na CEE w międzynarodowej firmie doradczej VDG International. Doświadczenie doradcze zdobywała poprzednio w szeregach Korn Ferry, Hill International i Boyden.

Ekspertka łącząca praktykę biznesową i gastronomiczną, wieloletnia członkini zarządu stowarzyszenia Slow Food Warszawa. Współorganizatorka i uczestniczka polskiej edycji Cook It Raw. Członkini jury najważniejszych konkursów kulinarnych i nalewkarskich. Autorka felietonów i artykułów publikująca na łamach Rzeczpospolitej i Newsweek.pl. Ambasadorka polskiej kultury kulinarnej. Podróżniczka kulinarna, rocznie odwiedzająca setki topowych restauracji świata.

Obecnie swoim wieloletnim doświadczeniem biznesowym i zarządczym wspiera proces wprowadzania przewodnika do kolejnych krajów Europy i świata. W 2017 do grona krajów spod znaku Żółtego Przewodnika dołączyła Rosja, Gruzja, Chorwacja, Malediwy i Karaiby.

Wszystkie działania prowadzone przez Gault&Millau Polska mają na celu wspieranie naszej kultury kulinarnej i budowanie sieci kontaktów między szefami kuchni. Kreują płaszczyznę wymiany wiedzy i doświadczeń między nimi. Ideą przewodnika jest promowanie dobrych szefów kuchni, miejsc i produktów tworzonych z pasją, przy zachowaniu najwyższej jakości.

Gault & Millau Polska przyznaje także nagrody najlepszym szefom kuchni. Odznaczenia wręczane są w kategoriach Szef Roku, Szef Jutra, Młody Talent, Kobieta Szef oraz Szef Kuchni Tradycyjnej. Te najważniejsze, ogólnopolskie, ogłaszane są podczas dorocznej uroczystej gali premierowej Przewodnika. Dodatkowo, cztery razy w roku, podczas spotkań Gault&Millau Tour przyznawane są nagrody regionalne w tych samych kategoriach.

 

5. JOANNA CZERSKA THOMAS I JUSTYNA NIEBIESZCZAŃSKA (Kategoria Kobiety-Kobietom)

JN i JCZt (2) Fot. J.Kutyba

Kobiety, które od ponad 8 lat prowadzą swoje firmy i od 2012 roku razem organizują coroczną konferencję „Charmsy Biznesu” dla ponad 100 kobiet z Kujaw. To jedyna bezpłatna konferencja w regionie. Merytoryczna, o silnej marce i unikatowej rozpoznawalności w regionie. Sprzymierzeńcami i gośćmi konferencji byli między innymi: Iwona Georgijew – wiceprezydent i partner  Deloitte, prof. Jerzy Bralczyk – najbardziej znany językoznawca w Polsce, Paweł Tkaczyk – autor bestsellerów z zakresu marketingu, Joanna Malinowska-Parzydło – założycielka Personal Brand Institute i mentor Fundacji Hillary Clinton Vital Voices oraz Alex Barszczewski – Coach, Konsultant, Life-Mentor, autor książki: Sukces w relacjach międzyludzkich.

Twierdzą, że odniosły sukces i dlatego ich misją jest wspieranie oraz inspirowanie przedsiębiorczych kobiet. Kontynuacją jej jest książka „Kobieta na swoim”, którą napisały, aby każda przedsiębiorcza kobieta – ta, która marzy o założeniu firmy i ta, która chce ją rozwijać w zgodzie ze sobą – była kobietą na swoim – niezależną, silną, wierną sobie; www.charmsy-biznesu.pl | www.kobietanaswoim.pl

Joanna Czerska-Thomas – marketing integrator, ekspert w dziedzinie marketingu. Właścicielka Agencji Marketingowej M4Bizz. Klienci mówią, że współpraca z nią daje im spokój, bezpieczeństwo i silne wsparcie w biznesie. Pozwala im skoncentrować się na tym, co dla nich najważniejsze.

Joanna jest specjalistą od PR oraz absolwentką Nowoczesnego Marketingu. Jest też ekspertem w dziedzinie kompleksowej obsługi – od planowania do realizacji działań PR i marketingowych.Działa w biznesie, a także społecznie i politycznie.

Założyła Fundację M4Bizz, która ma za zadanie wspierać kobiety w biznesie. Pisze do „Miast Kobiet”. Pasjami zaczytuje się w literaturze polskiej i zagranicznej. Współorganizuje comiesięczne spotkania Biznes dla Kobiet oraz konferencję Charmsy Biznesu.

Justyna Niebieszczańska – buduje mosty, które łączą ludzi. Specjalista od public relations i właścicielka Agencji Public Relations BRIDGEHEAD. Specjalizuje się
 w strategicznym planowaniu i personal PR opartym na intrakomunikacji. Jeden 
z niewielu ekspertów od dental PR w Polsce. Od 2009 roku realizuje projekt Lecz człowieka, nie chorobę, w który skupia się na doskonaleniu komunikacji lekarz-pacjent. Manager kanadyjskiej korporacji SciCan na kilka krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Współorganizatorka Charmsów Biznesu – jednego z największych wydarzeń skierowanych do przedsiębiorczych kobiet na Kujawach.

6. KAROLINA KALINOWSKA (Kategoria Uroda)

FB_IMG_1503515622298

Właścicielka Permanent by CARLA. Mama 13 letniej Wiktorii i 1.5 rocznego Patryka.Zajmując się dwójką dzieci i domem postanowiła poszukać drogi dla siebie. Nie bojąc się wyzwań postanowiła poznać techniki Mikropigmentacji  i tu od pierwszej chwili narodziła się chemia która przerodziła się bardzo szybko w pasje .Odkryła w sobie zmysł artystyczny .Wykonując makijaż permanentny rysuje na twarzach kobiet permanentną radość. Wyznaje teorie iż własny biznes to droga a nie cel a „walczyć” się powinno o coś więcej niż pieniądze. Znajdując balans pomiędzy życiem rodzinnym a zawodowym wykorzystuje swój potencjał i możliwości jakie jej los.  Świadoma iż sukces rodzi sukces mobilizuje  się do dalszej pracy stawiając sobie kolejne wyzwania. Ma wiele planów na przyszłość ale o nich nie chce mówić głośno.

7. MAŁGORZATA SIRKO (Kategoria Usługi Medyczne)

3

Przedsiębiorca, laureatka konkursu „Złota Setka Pomorza i Kujaw 2013”, właściciel i prezes zarządu Centrum Medycznego Sir Med działającego w sektorze usług medycznych sfery prywatnej i finansowanej ze środków publicznych w zakresie specjalistki, fizjoterapii ambulatoryjnej i ZOL, prezes Stowarzyszenia Małe Rzeczy, organizacji na rzecz osób wykluczonych społecznie.

Centrum Medyczne Sir Med Sp. z o.o. funkcjonuje od 01.01.2013 roku. Placówka jako pierwsza w powiecie Inowrocławskim świadczy usługi z zakresu opieki długoterminowej dla Pacjentów przewlekle chorych w ramach NFZ oraz komercyjnie. Ponadto placówka realizuje świadczenia w ramach rehabilitacji leczniczej oraz konsultacji specjalistycznych z ponad 20 różnych specjalizacji medycznych. CM Sir Med Sp. z o.o. od dnia 01.07.2016 Centrum realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z RPO woj. kujawsko-pomorskiego  w zakresie prowadzenia Dziennego Domu Pobytu dla osób wykluczonych społecznie z powiatu inowrocławskiego i mogileńskiego. Wartość dofinansowania w tym zakresie wynosi około 1,5 mln. zł.

8.  MARTYNA KLISZEWSKA (Kategoria Działalność artystyczna)

_G8A1941

Aktorka i malarka, producentka spektakli teatralnych. Jest absolwentką wydziału aktorskiego PWST w Krakowie oraz wydziału malarstwa ASP w Łodzi. Od lat z powodzeniem godzi pracę w teatrze z twórczą aktywnością malarską. Swoje obrazy prezentowała podczas indywidualnych wystaw min. w warszawskiej Galerii Kuratorium, w Towarzystwie Zachęty Sztuk Pięknych w Częstochowie, galeriach w Rybniku, Opolu a także podczas XX Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Pracowała w teatrze ze znakomitymi twórcami min. Kazimierzem Dejmkiem, Mikołajem Grabowskim, Tadeuszem Słobodziankiem, Pawłem Miśkiewiczem czy Michałem Urbaniakiem. Od kilku lat zajmuje się produkcją teatralną.  Po udanej współpracy produkcyjnej nad spektaklami BOTOX  oraz ZAZDROŚĆ w warszawskim Teatrze Kamienica rozpoczęła samodzielną pracę produkcyjną.  Jest producentem teatralnej komedii Hiszpańska Mucha, min. z Anną Korcz i Piotrem Szwedesem, która z miejsca podbiła serca widowni stając się scenicznym przebojem a także muzycznego spektaklu SZ jak Szarik. Kolejna produkcja to sztuka Być jak Elizabeth Taylor, z Małgorzatą Foremniak, Pawłem Delągiem i Samborem Czarnotą, autorstwa Jakuba Przebindowskiego, to pierwszy polski dramat o życiu tej słynnej i niezależnej aktorki. Spektakl prezentowany na festiwalach teatralnych i wielu scenach w kraju wzbudza gorące emocje i aplauz.

Jej najnowsze przedsięwzięcie to projekt FRIDA Życie Sztuka Rewolucja- monodram inspirowany życiem i twórczością legendarnej meksykańskiej malarki. Martyna Kliszewska, która zagra główną rolę połączy swoje aktorskie i malarskie doświadczenia.

Zarówno w swoich działaniach teatralnych, jak i działaniach na polu sztuk pięknych artystka podkreśla rolę kobiet we współczesnym życiu ich dążenia do niezależności i wolności wyborów.  Prace malarskie Martyny Kliszewskiej znajdują się w prywatnych kolekcjach we Francji, Włoszech, Stanach Zjednoczonych a także w dwóch polskich prywatnych kolekcjach Sztuki Współczesnej.

9.  AGNIESZKA KACZOROWSKA (Kategoria Debiut w biznesie)

agnieszka_kaczorowska

Aktorka, najpopularniejsza tancerka w Polsce,  mistrzyni świata w tańcach latynoamerykańskich. Jedna z wiodących tancerek w programie „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jako  choreograf współpracuje z Teatrem MY. Prowadzi wielkie medialne  festiwale emitowane na żywo w telewizji Polsat. We wrześniu otworzyła szkołę tańca „DANCEWORLD by Agnieszka Kaczorowska” w której wprowadza swój autorski program nauki tańca dla dzieci połączony z elementami samorozwoju.

 

GŁOSOWANIE SMS-OWE STARTUJE 11.10.2017.

 

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności