lederboard

LL Kongres dla Współpracy Polsko-Azjatyckiej

Już 26 kwietnia 2019 roku studenci oraz przedsiębiorcy z całego kraju wezmą udział w pierwszej edycji LL Kongresu dla Współpracy Polsko-Azjatyckiej i wspólnie z wybitnymi przedstawicielami biznesu, nauki i życia politycznego zastanowią się jak dziś możemy wzmocnić współpracę pomiędzy Polską a Azją.

 

 

Kongres to inicjatywa Lotus League Foundation, Samorządu Studentów SGH oraz Europejskiego Centrum Projektów Pozarządowych, a jego nadrzędnym celem jest promowanie współpracy polsko-azjatyckiej w obszarze wymiany akademickiej oraz gospodarczej. Wydarzenie wspiera ponad 20 partnerów medialnych i merytorycznych oraz szereg Patronów Honorowych w tym:

  • Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego
  • Minister Przedsiębiorczości i Technologii
  • Minister Inwestycji i Rozwoju
  • Ambasador RP w Bangkoku

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00 i będzie złożone z dwóch części – akademickiej oraz biznesowej. W ramach części akademickiej porównamy systemy szkolnictwa wyższego w Polsce oraz wybranych krajach azjatyckich. Z kolei część biznesową poświęcimy analizie możliwości inwestycyjnych w Azji oraz potencjalnej ekspansji polskich przedsiębiorstw, a w szczególności start-upów, na rynki azjatyckie.

W panelach dyskusyjnych zasiądzie m.in. Marek Dietl (Prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie), Julia Szopa (Prezes Fundacji Startup Poland), Tadeusz Chomicki (były Ambasador RP w Korei Południowej i Chinach) oraz gość specjalny – Douglas Abrams (założyciel i prezes funduszy inwestycyjnych w Singapurze, Tajlandii oraz Wietnamie). Na zakończenie Kongresu odbędzie się uroczysty bankiet.

Szczegóły wydarzenia można przeczytać na stronie www.lotus-league.com oraz w mediach społecznościowych (www.fb.com/LotusLeagueFoundation). Na aplikacje czekamy do 20-go kwietnia.

Patronat medialny Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *