10 lat historii Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup – wyjątkowy finał wyjątkowego turnieju


6-7 czerwca przejdą do historii jako prawdziwe święto kobiecego golfa. W tych dniach na polu golfowym Mazury Golf & Country Club odbył się jubileuszowy, międzynarodowy turniej golfowy Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. To największy w Polsce, i jeden z największych i najbardziej prestiżowych w Europie turniejów golfowych dla kobiet.

 

Aby podsumować jubileuszową edycję Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup należałoby 113 uśmiechniętych kobiet pomnożyć razy dwa dni sportowej rywalizacji i doskonałej zabawy. Wynik równania to niezliczone wspomnienia z poprzednich edycji, 36 turniejowych dołków, 25 tysięcy uderzeń, trzy tysiące przemaszerowanych kilometrów, 120 litrów szampana Perrier- Jouët, 19 nagród dodatkowych i 15 unikatowych statuetek zaprojektowanych specjalnie na turniej przez firmę YES. Zwyciężczynią 10. edycji została Dorota Zalewska z klubu Binowo Park GC.

DrIrenaErisLadiesGolfCup.jpg

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do zadbania o siebie w najbardziej luksusowym tego słowa znaczeniu – na wszystkie uczestniczki turnieju czeka bowiem pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris oraz wspaniałe okoliczności mazurskiej przyrody.

DrIrenaErisLadiesGolfCup005.jpg(1)

W tym roku został pobity absolutny rekord – lista turniejowa zapełniła się w zaledwie 36 godzin. Na turniej zapisało się aż 170 Pań. A udział w wzięło 113 zakwalifikowanych golfistek.

Podczas turnieju na Panie czekało wiele niespodzianek. Jedną z nich były specjalnie zaprojektowane i sprowadzone do Polski torby golfowe! W tegorocznej edycji uczestniczki turnieju zawalczyły o specjalne puchary zaprojektowane przez markę YES.

Fundatorem nagród od 2008 jest golfowa marka Chervo, która ubiera golfistki w eleganckie polo.

DrIrenaErisLadiesCup018.jpg

Nagrodę główną dla zwyciężczyni ufundował Deutsche Bank, a dzięki luksusowej marce Perrier-Jouët, w specjalnym konkursie rozgrywanym zaraz po turnieju, uczestniczki mogły zdobyć unikatową 9 – litrową butelkę szampana Perrier-Jouët (jedyna taka w Polsce). Ten wyjątkowy dom szampański, którego tradycje sięgają początków XIX wieku, należy do francuskiego stowarzyszenia marek luksusowych Comité Colbert, którego członkiem od 2012 jest również marka Dr Irena Eris.

DrIrenaErisLadiesGolfCup009.jpg

Od początku trwania turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup jego partnerem jest AUDI Rowiński – Wajdemajer, a od 2014 r. partnerem turnieju jest również doskonała szwajcarska manufaktura zegarkowa TAG Heuer.

Do zobaczenia za rok!

DrIrenaErisLadiesGolfCup012.jpg

Głównymi partnerami tegorocznej edycji byli: Deutsche Bank, TAG Heuer, YES, Chervo, Audi
Rowiński-Wajdemajer, Perrier-Jouët.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności