11. urodziny wydawnictwa I.D.MEDIA za nami


1 lutego w klimatycznych wnętrzach MONTA BISTRO & BAR w Warszawie odbyły się 11. urodziny wydawnictwa I.D.MEDIA.  Ponad 60 osób świętowało z nami ten wyjątkowy wieczór. Wśród gości znaleźli się m.in. wydawcy i autorzy książek, ludzie kultury i świata biznesu. 

 

W trakcie wydarzenia zaprezentowano nowy projekt wydawnictwa – portal dla mężczyzn W MĘSKIM KRĘGU.PL oraz wręczono statuetki  dla najlepszych autorów książek nominowanych do konkursu KSIĄŻKA ROKU 2016.

 

11 ID Media (49)

 

O muzyczne doznania zadbała znana i ceniona skrzypaczka Magdalena Szymańska, która postawiła na nowoczesny, energiczny repertuar. Szef kuchni MONTA BISTRO & BAR zadbał o wyjątkowe przekąski i wyborne wino, Anna Sowa o smaczny tort a sponsorzy i partnerzy wydarzenia o atrakcyjne nagrody dla naszych gości, m.in. piłki, plecaki od marki ICE-WATCH, bieliznę AXAMI, zaproszenia do Kliniki Korona i Mea Clinic, kosmetyki Bielenda i TianDe, kominki zapachowe od Pure Home Perfume.

 

11 ID Media (39)

 

I.D.MEDIA to wydawca książek oraz magazynów Law Business Quality i Imperium Kobiet, a także 4 portali lifestylowych. To także prężnie działająca agencja eventowa i  PR. Firma w 2016 roku znalazła się w prestiżowym albumie DIAMENTY FORBESA wśród 100 firm zwiększających swoją wartość. Właścicielka firmy i red. naczelna magazynu Law Business Quality – Ilona Adamska w listopadzie 2016 roku została nagrodzona przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej za promowanie przedsiębiorczości kobiet.

 

11 ID Media (74)

 

fot. Piotr Wroniewicz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności