15 lat VAN GRAAF w Polsce


VAN GRAAF, jeden z największych domów mody typu multibrand, ma w tym roku powody do świętowania. Piętnaście lat temu we Wrocławiu powstał pierwszy salon marki w Polsce. W lutym 2016 zadebiutowała polska odsłona sklepu internetowego VANGRAAF.COM, a w październiku otwarty zostanie kolejny, ósmy już salon w naszym kraju.

 

Przez 15 lat firma wypracowała stabilną i mocną pozycję na polskim rynku, a dzięki bogatej ofercie różnorodnych kolekcji marek z każdej półki cenowej, w tym, segmentu premium, stała się synonimem dobrego stylu i najwyższej jakości. 19. października 2016 r. otwarta zostanie Posnania Shopping & Lifestyle, a w niej drugi w Poznaniu i ósmy w Polsce salon VAN GRAAF.  Na powierzchni liczącej 3000 metrów Klienci znajdą propozycje ubrań od niemal 200 czołowych światowych marek. Dodatkowo dla miłośników zakupów online, w lutym tego roku uruchomiony został polski sklep internetowy VANGRAAF.COM, będący drugim sklepem online marki w Europie.

W związku z rocznicą VAN GRAAF postanowił zaprosić miłośników mody do wspólnej zabawy w mediach społecznościowych. Akcja polega na zostaniu stylistą, stworzeniu ciekawej stylizacji złożonej z kolekcji dostępnych w VAN GRAAF, zrobieniu sobie zdjęcia w specjalnie przygotowanej Mobilnej Fotoprzymierzalni i opublikowaniu go na profilu na portalu Facebook lub Instagram z hasztagiem #ILOVEVANGRAAF.

Mobilna Fotoprzymierzalnia odwiedzi salony VAN GRAAF we Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie. Akcję wspiera jeden z najbardziej obiecujących polskich blogerów modowych Rebelfashionstyle oraz znana z najlepszych wybiegów modelka Renata Kaczoruk, którzy wraz z Mobilną Fotoprzymierzalnią podróżują po Polsce.

 

O FIRMIE VAN GRAAF

VAN GRAAF jest jednym z największych domów mody typu multibrand, oferującym różnorodne kolekcje prestiżowych marek – doskonałe gatunkowo linie typu basic, najnowszą modę młodzieżową i designerskie kolekcje prosto z wybiegów. VAN GRAAF jest synonimem najwyższej jakości, zapewnia Klientom najlepszy asortyment  oraz profesjonalne doradztwo i obsługę. W lutym 2016 uruchomiony został sklep internetowy VANGRAAF.COM oferujący szeroki asortyment produktów i usług. Salony VAN GRAAF zlokalizowane są w Polsce, Austrii, Szwajcarii, Czechach i na Węgrzech. Planowane jest otwarcie drugiego salonu w Poznaniu oraz nowego salonu w Krakowie.

Więcej informacji na www.vangraaf.com

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności