2 edycja Wings of Power&Love już w czerwcu! Temat przewodni: Mama i córka!

Relacje matki z córką są wyjątkowe, nierzadko trudne i skomplikowane, często pełne emocji. Wychowanie dziecka to jedna z najtrudniejszych ról w życiu kobiety. Tym samym, nigdy nie przestaje się być dzieckiem. Te relacje są fascynujące, mogą wiele nas nauczyć, wzbudzić refleksje. Ten temat zostanie poruszony na kolejnej edycji wydarzenia Wings of Power&Love.

 

 

 

 

Kolejna edycja

Pierwsza edycja spotkała się z ogromnym sukcesem i uznaniem przybyłych kobiet. Ilość rozmów, wzruszeń i fantastyczny networking, przerosły oczekiwania organizatorek. W tym roku, w czerwcowym klimacie, ponownie spotkamy się ubrane całe na biało. W okresie, słodziutkich truskawek i pysznych czereśni, kiedy kwitną róże, maki a trawa ma soczysty zielony kolor. Nie zabraknie mini występu wokalnego Roksany Chojanckiej i pokazu mody A la Moda Style, pod okiem Małgorzaty Osuch.

Relacja Matka-Córka

Takiej konferencji jeszcze nie było! Poruszone zostaną bardzo delikatne tematy, w kontekście miłości, wolności i szacunku. Wzajemne wsparcie i relacja – mają tu kluczowe znaczenie. To połączenie na poziomie duchowym, nawet jeśli relacje zostaną zerwane. Taka relacja nierzadko jest trudna dla obu stron wymaga zrozumienia, rozmowy i cierpliwości.

Do udziału w wydarzeniu, organizatorki zaprosiły fantastycznych gości – mamy i córki, które opowiedzą nam o swojej relacji, powspominają czasy dzieciństwa i okresów nastoletnich. Opowiedzą o swoich rolach jakie odegrały do tej pory jak ich postrzeganie w tym temacie zmieniło się w ciągu lat. Odpowiemy na pytania dotyczące problemów współczesnych matek, czy idealna mama istnieje i jak budować nowe czy zerwane więzi? Czy matka, może być przyjaciółką dla swojej córki?

W panelu dyskusyjnym Mata-Córka wystąpią:

 • Małgorzata Ewa Kachel ( przedsiębiorczyni i innowatorka z ponad 17-letnim doświadczeniem w prowadzeniu biznesu online) z Córką Barbarą Cegielną
 • Iwona Chojnacka (przedsiębiorca ,z wykształcenia pedagog , biolog , terapeuta dzieci z ADHD , praktyk komunikacji transformującej) z Córką Roksaną Chojnacką
 • Ewelina Miśko-Pawłowska (radca prawny, mediator, szkoleniowiec) z Mamą Julią Miśko

Kup bilet: https://www.tickettailor.com/events/marzenazulawnik/898891?fbclid=IwAR0JS9WCHp6t6FX-ivsVs0drxQy7csgRuxc9M5ENxWFDvOfnXdqegkQ8XaU

Organizatorki

– Tegoroczna edycja Konferencji ”Wings of Pwer&Love” dedykowana jest relacji Mama-Córka. Każda Kobieta jeśli nie jest mamą to z pewnością jest córką, która ma lub miała mamę. To jakie między nimi były relacje, więzi, przekazy, zasady, zaczerpnięte wzorce, to jaki mama dała przykład w obszarze relacji z innymi, ze sobą, z mężczyzną, z pieniądzem, to czy wykonywała pracę, którą kochała, to jakie miała podejście do życia, czy sobie na dobre życie pozwalała, jaką rolę pełniła w domu, czy kierowała się lękiem, czy w domu panowała dojrzałość emocjonalna, czy było dużo smutku, złości… można wymieniać długo – to wszystko ma dziś ogromne znaczenie w życiu dorosłej Kobiety. My tymi przekazami, schematami nasiąknęłyśmy i weszłyśmy z nimi w dorosłe życie. Pytanie – jakie ono dziś jest? Warto uświadomić sobie, że relacja z mamą ma ogromny wpływ na nasze życie. Warto przyjrzeć się sobie, swojemu dzisiejszemu doświadczaniu, i odkryć to co może Cię nie wspiera na drodze do spełnienia i szczęśliwego życia, a czego dziś jeszcze nie zauważasz. Dlatego ta konferencja jest zaproszeniem do powrotu do fundamentów, zrozumieniem siebie, zrozumieniem swojej córki, zrozumieniem swojej mamy i zachętą do wzmocnienia więzi, szacunku do siebie nawzajem lub odbudowania tych więzi. Jeśli uważasz, że poprawa tych relacji nie jest możliwa – nic straconego, bo zmiana zaczyna się od siebie. Ważne jest, byś odbudowała relacje ze sobą, a jeśli jesteś mamą, to to zaprocentuje zdrową relacją z Twoim dzieckiem. Zapraszam Cię serdecznie do współtworzenia z Nami tego niezwykle delikatnego, a jakże potrzebnego tematu – mówi Marzenia Żuławnik.

– To druga edycja Kongerencji dla Kobiet  „Wings of Power & Love ” we Wrocławiu. Tym razem temat: ” Mama & Córka „. W maju świętujemy Dzień Matki, w czerwcu dzień Dziecka – to wydarzenie  idealnie wpasowuje się czasowo, aby świętować razem inaczej niż zwykle. Relacja i właściwa komunikacja z sobą, z mamą z córką może transformować życie. Wpływać na jego jakość dlatego też poruszymy tematy ważne i delikatne. Ja opowiem w moim wykładzie, jak potężnym narzędziem jest prawo przebaczania. Zrozumienie tego procesu, tak aby żyć w wolności i harmonii ze sobą. Ja wiem, że to będzie piękny czas dla nas wszystkich. Musisz przyjść, aby się o tym przekonać. – mówi Małgorzata Grucka-Obst.

Panelistki

Marzenia Żuławnik – temat prelekcji: ”Uzdrowić dziecięce rany i otworzyć się na spełnione życie”.  neurocoach, certyfikowany Trener Mentalny, Globalny Master NLP, Coach, trener rozwoju osobistego, promotorka świadomego myślenia, pasjonatka umysłu i dobrego życia. Terapeuta metafizycznyautorka książki i programów zmieniających życie.

Małgorzata Grucka-Obst–  Temat prelekcji: „”Siła wybaczania”  Mówca motywacyjny i przedsiębiorca. Z wyksztacenia pedagog z wieloletnim doświadczeniem w Polsce oraz w UK, zdobyła doświadczenie pracując w kilku Wydawnictwach. Organizatorka warsztatów i konferencji dla Kobiet w UK i PL. Właścicielka klubu biznesowego Alute w Londynie. Organizuje cykliczne Śniadania Biznesowe dla przedsiębiorczej Polonii. Twórczyni marki Dzielna Kobieta Life.

Beata Baszyńska – Lewczuk – Temat prelekcji:  „”Moc słowa w relacji” dyplomowana mediatorka i certyfikowana trenerka VCC, specjalizująca się w szkoleniach ze sprzedaży i negocjacji, a także kopetencji miękkich. Praktykująca komunikację w duchu porozumienia bez przemocy oraz dialogu motywującego.

Dla kogo?

Wydarzenie zorganizowane jest z myślą o każdej kobiecie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym fantastycznym i ciekawym wydarzeniu.

W planie konferencji:

 1. Przywitanie 11:30-12:00
  2Występ wokalny Roksany Chojanckiej 12:00-12:10
  Marzena Żuławnik – ”Uzdrowić dziecięce rany i otworzyć się na spełnione życie” 12:10-12:50
  4. Przerwa kawowa 12:50-13:00
  5. Małgorzata Grucka – Obst – ”Siła wybaczania” 13:00-13:40
  6. Występ muzyczny 13:40-13:50
  7. Beata Baszyńska – Lewczuk – ”Moc słowa w relacji”13:50-14:30
  8. Przerwa lunchowa 14:30-15:30
  9. Występ muzyczny by Gloria Obst 15:30 – 15:40
  10. Panel Mama i Córka 15:40-17:00
  11. Przerwa kawowa 17:00 – 17:15
  12. Pokaz mody marki A la Moda Style, pod okiem Małgorzaty Osuch 17:15-17:30
  13. Zakończenie 17:30-18:00
  14. Wspólne rozmowy dla chętnych 18:00

Kup bilet: https://www.tickettailor.com/events/marzenazulawnik/898891?fbclid=IwAR0JS9WCHp6t6FX-ivsVs0drxQy7csgRuxc9M5ENxWFDvOfnXdqegkQ8XaU

W cenie biletu:

Przekąski:

 • kawa, herbata, woda
 • szwedzkie bułeczki cynamonowe kanelbullar
 • smoothie owocowe
 • bułki bao wegetariańskie i mięsne
 • mini ptysie z bitą śmietaną i czekoladą

*Lunch jest dostępny za dodatkową opłatą – 59zł, płatne w opcji zakupu biletu

Dostęp do grupy facebookowej.

Zakup biletu nie podlega zwrotowi.

Adres wydarzenia: SCANDIC WROCŁAW HOTEL, ul. Piłsudskiego 53-57, 50-032 Wrocław

Parking: płatny indywidualnie 45zł/doba lub 4zł/godzina

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności