lederboard

2. urodziny Law Business Quality za nami


1 kwietnia w warszawskim centrum konferencyjnym ADGAR odbyła się uroczysta premiera drugiej części albumu kulinarnego „Szczypta luksusu” połączona z urodzinami naszego magazynu. Wśród 160 gości znaleźli się nie tylko sympatycy dobrego jedzenia, ale także przyjaciele wydawnictwa I.D. Media, ludzie biznesu, kultury oraz zaprzyjaźnione z firmą gwiazdy: Jarosław Jakimowicz, Hanna Bakuła, Krystyna Mazurówna, Ewa Kuklińska.

 

Ilona Adamska, pomysłodawczyni projektu, podkreśla, że album powstał w odpowiedzi na sukces pierwszej części, nagrodzonej m.in. przez telewizję MTV24 za najlepszy album kulinarny 2015 roku.

Uroczysta gala połączona była z urodzinami magazynu Law Business Quality, który od 2 lat z sukcesem wydaje I.D. Media.

_DSC3587

– To był magiczny czas. Niesamowita atmosfera. Jak zawsze na imprezach I.D. Media – na luzie i bez nadęcia. Moc prezentów, wspaniałych artystycznych występów i niespodzianek od organizatorów. Każdy wyszedł z upominkiem – wspomina Iwona Krześniak, uczestniczka gali.

_DSC3264

– Mocno trzymam kciuki za kolejny sukces wydawnictwa I.D. Media. Oby więcej takich kreatywnych projektów. Impreza zorganizowana na najwyższym poziomie – komentuje Patryk Miazga z małopolskiej telewizji.

_DSC3658

W trakcie imprezy przekazano prezenty dla podopiecznych Fundacji Sukces, która wspiera samotne mamy z Ośrodka dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Dom.

O kulinarne pyszności zadbali: Celeste Wino, Spoko Box i Hokkaido Sushi oraz Royal Catering.

O artystyczne doznania gości zadbali Anna Hamela, Andrzej Pichliński i Magdalena Szymańska, dając koncerty.

_PIO9968

Podczas rozmów kuluarowych goście mogli podziwiać prezentację ekskluzywnych samochodów przygotowaną przez firmę Numer 1 Rent. Był także urodzinowy tort i konkurs z nagrodami o łącznej wartości ponad 15 000 zł.

_FIK7036

Galę poprowadził Ryszard Rembiszewski.

_DSC3518

 

Album „Szczypta luksusu” będzie można zakupić w Empiku (od połowy kwietnia), na multistore24.pl oraz na wieczorach promujących książkę, które odbywać się będą w całej Polsce. Pierwszy z nich już 9 kwietnia w Krynicy.

_DSC3603

Fot. Katarzyna Gołąbska, Piotr Wroniewicz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności