lederboard

3. urodziny Law Business Quality z hucznym finałem plebiscytu LIDERZY BIZNESU MŚP 2017


7 kwietnia w warszawskim klubie LOFT44 odbyły się huczne urodziny prestiżowego magazynu LAW BUSINESS QUALITY połączone z premierą książki Ilony Adamskiej pt. „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko”. Podczas eventu nagrodzono także gwiazdy, które na co dzień angażują się w działalność charytatywną i społeczną przyznając im statuetki i tytuł „GWIAZDA O WIELKIM SERCU”.

 

Na imprezie, która zgromadziła prawie 200 osób, pojawiło się sporo znanych i lubianych twarzy. Wśród nich wypatrzyliśmy m.in. Monikę Zamachowską, Leszka Stanka, Olę Mikołajczyk, Anię Powierzę, Paulinę Holzt czy Ulę Dębską oraz blogerkę modową Magdalenę Antosiewicz.

LBQ 3 (17 of 112)

Wieczór pełen był atrakcji i niespodzianek. Imprezę otworzyła zwyciężczyni programu „Szansa na sukces” Anna Hamela, zaś główną gwiazdą wieczoru była aktorka i wokalistka Teatru Sabat Jolanta Mrotek. Piękna gwiazda zaśpiewała energetyczne utwory pochodzące z repertuaru słynnego zespołu ABBA. W trakcie wydarzenia odbył się pokaz białostockiej marki bieliźnianej AXAMI, częstochowskiego projektanta mody Piotra Ciepała oraz firmy JEWELS&CO.

LBQ 3 (82 of 112)

Na sam koniec goście zostali zaproszeni na pyszny urodzinowy tort, degustację wybornych portugalskich win oraz poczęstunek przygotowany przez firmę DIETERING.COM i SWEET ART by Zuzanna Łyczkowska.

LBQ 3 (3 of 112)

Impreza połączona była z wręczeniem nagród dla prężnie rozwijających się firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Nagrodzono 23 firmy z całej Polski, nadając im tytuł LIDERA BIZNESU MŚP 2017.

Redakcja przyznała także statuetki znanym gwiazdom, które na co dzień wspierają ciekawe inicjatywny społeczne i charytatywne. Nagrodzono m.in. Ryszarda Rembiszewskiego, Ulę Dębską, Kamilę Szczawińską, Monikę Zamachowską, Paulinę Holtz, Olę Mikołajczyk, Michała Malinowskiego, Paulinę Drażbę i Leszka Stanka.

LBQ 3 (59 of 112)

Piątkowy event to również premiera książki Ilony Adamskiej, właścicielki Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D.MEDIA pt. „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko”.

LBQ 3 (35 of 112)

– „W realu i w sieci” to najbardziej wszechstronna sesja coachingowa, jaką bez wielkich nakładów finansowych może sobie zafundować każda z nas. To książka, która pomaga zrozumieć mechanizmy rządzące światem mediów i biznesu oraz wskazuje na cechy, które prowadzą do wzmocnienia poczucia własnej wartości i zwiększenia niezależności na wielu polach. To inspirujące wywiady z ludźmi sukcesu, a także z kilkoma gwiazdami, które spotkałam na swojej drodze, przygotowując materiały do „Imperium Kobiet”. Wśród nich można znaleźć m.in. Beatę Tyszkiewicz, Emiliana Kamińskiego, Anię Wyszkoni – mówi Ilona Adamska, autorka.

LBQ 3 (20 of 112)

– Książka kierowana jest głównie do kobiet, ale może być także cennym źródłem informacji dla panów. Pisana w niezwykle osobisty sposób, w formie dziennika – stanowi swoiste kompendium wiedzy na temat tego, jak budować relacje z mediami, jak budować związki i jak znosić… hejt. Ilona Adamska cytuje słynnych mówców motywacyjnych, reklamuje i promuje swoje ulubione pozycje książkowe. Polecam i zachęcam do lektury – dodaje Anna Gardyniak, redaktorka książki.

Książka od poniedziałku do nabycia na www.multistore24.pl

 

LBQ 3 (44 of 112)

 

LISTA NAGRODZONYCH W PLEBISCYCIE „LIDERZY BIZNESU MŚP”:

 

1. AXAMI SP. Z O.O. / Edyta Skutnicka

2. JUBILER SP. Z O.O. / ICE-WATCH

3. KLINIKA KORONA / Agnieszka Janisz

4. SZKOŁA SOMMELIERÓW

5. RADIO KOLOR / Alina Strześniewska

6. TRESSORE / Joanna Zając

7. CELEBRATION PRODUCTIONS / Patryk Boro

8. TELEWIZJA WARSZAWA / Daniel Wrocławek

9. CENTRUM EDUKACYJNO CONSULTINGOWE CONCRET / Anna Urbańska

10. INTELLERO / Karol Szczęsny

11. PORTAL TRUSTED COSMETICS

12. PORTAL VITWOMAN.PL

13. FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ

14. MY DENTAL CLINIC / Anna Wasiewicz

15. M’ONDUNIQ COSMETIQUES PROFESSIONNEL

16. TELEWIZJA ATV

17. LUKEBOOK.PL

18. ZRUO SP. Z O.O.

19. COSMOBELLE CLINIC / Teresa Seemann

20. PORTAL PRZEAMBITNI.PL

21. GACA SYSTEM

22. GRUPA DELUXE SP. Z O.O.

23. KULTURA KOBIET / AGNIESZKA KUHL

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności