30 września premiera książki „Lwice Biznesu. 50 inspirujących kobiet sukcesu”


Są pełne pasji i ambicji, wytyczają odważne cele, doskonale sprawdzają się zarówno w prowadzeniu i rozwijaniu własnego biznesu, jak i w pełnieniu kluczowych funkcji kierowniczych i zarządczych. Z odwagą spełniają swoje marzenia – umiejętnie łącząc życie zawodowe z prywatnym. Nie zrażąją się porażkami. Wyciągają lekcje z błędów i z uśmiechem na twarzy pokonują przeszkody w drodze do sukcesu. O kim mowa? O 50 wyjątkowych kobietach, które pojawią się w książce wydawnictwa I.D.MEDIA „Lwice Biznesu. 50 inspirujących kobiet biznesu”. 

 

Najnowsza książka pod redakcją Ilony Adamskiej, wydawcy Law Business Quality, to zbiór wywiadów z 50 wyjątkowymi kobietami, które stanowią swoistą inspirację do działania. Każda z nich dzieli się swoimi doświadczeniami, sukcesami ale też porażkami. Pokazują, że kluczem do sukcesu jest robienie tego, co się kocha.

Polskie Lwice Biznesu. 50 inspirujących kobiet sukcesu to projekt mający na celu pokazanie innym, że w życiu czasem trzeba powstawić wszystko na jedną kartę, zaryzykować i dokonać nieoczywistych wyborów. To książka, która odpowiada na pytanie, jak ważna w życiu jest pasja, pieniądze i wizerunek oraz czy bycie asertywnym pomaga w drodze na szczyt. – wyjaśnia Ilona Adamska, pomysłodawczyni projektu.

– Książka ma jeszcze jeden cel. Wzmocnienie wizerunku naszego magazynu, a przede wszystkim rangi prestiżowego plebiscytu „Polskie Lwice Biznesu”. W tym roku wśród nominowanych znalazły się takie osoby jak Monika Zamachowska, Otylia Jędrzejczak, Dorota Williams, Aneta Todorczuk-Perchuć, Małgorzata Ohme, Paulina Holtz.  – dodaje Magdalena Sarnecka, PR manager w I.D.MEDIA.

Na kartach albumu zagoszczą wybrane laureatki pierwszej edycji plebiscytu “Polskie Lwice Biznesu 2015” m.in. Joanna Jabłczyńska, Omenaa Mensah, Aleksandra Mikołajczyk, Joanna Orleańska a także Monika Zamachowska, Paulina Holtz i wiele innych wspaniałych kobiet biznesu.

Premiera książki przewidziana jest na 30 września.

Książka dostępna będzie w sieci empik.com, multistore24.pl, w formie e-booka na publio.pl. Będzie także rozdawana i dystrybuowana na wszystkich konferencjach i eventach organizowanych i patronowanych przez magazyn Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności