5 usług biznesowych, które pomagają budować wizerunek marki

Dobrze wykreowany wizerunek marki pozwala utrzymać aktualnych klientów, a także przyciągnąć nowych. Przedstawiamy 5 usług biznesowych, które pomagają zbudować wizerunek marki. Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę.

 

Dobrze skonstruowana strona internetowa

Pierwszym elementem budowania zaufania klienta jest to, co zobaczy od razu po przejściu na stronę internetową przedsiębiorstwa. Aktualnie większość transakcji odbywa się w Internecie, tam także zdobywa się nowych klientów. Dlatego warto skupić się na tym, aby zbudować stronę internetową, która jak najbardziej skróci czas pomiędzy kliknięciem otwierającym witrynę a kupującym produkt lub usługę. Pomoże w tym wykorzystanie specjalnych platform hostingowych lub usług programistów.

Protokół sieciowy do bezpiecznych połączeń internetowych

Szyfrowanie danych jest podstawą bezpieczeństwa w sieci. Odwiedzanie strony internetowej czy dokonywanie przez nią transakcji powinno się odbywać w bezpiecznych warunkach. Sposobem na to jest certyfikat SSL. Dzięki niemu można uzyskać poczucie wiarygodności w oczach klienta, ponieważ zapewnia on, że jego dane są skutecznie chronione, także w trakcie dokonywania płatności.

Pozycjonowanie strony internetowej

Wyższa pozycja na stronie wyników wyszukiwarki będzie sprawiać, że klient poczuje zaufanie do danej witryny internetowej. Dlatego dobrze zdecydować się na usługi z zakresu pozycjonowania. Specjaliści SEO i SEM opracują odpowiednią strategię działania, a także doradzą skuteczne rozwiązania, które sprawią, że klienci będą częściej odwiedzać stronę i wybierać jej produkty oraz usługi.

Chmura dla firm

Chmura dla firm to rozwiązanie, na które powinna zdecydować się każda firma, jeśli chce ona przechowywać oraz edytować pliki w bezpiecznym środowisku sieciowym. Usługodawcy z zakresu ICT udostępniają klientom serwery o ogromnej mocy obliczeniowej i przestrzeni dyskowej. Dzięki temu nie trzeba inwestować we własną infrastrukturę sieciową. Korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych zwiększa zaufanie klientów.

Backup danych dla firm

Chmura dla firm może zostać wykorzystana w jeszcze jeden sposób. Jest to kopia zapasowa. Usługodawcy oferują możliwość duplikowania najważniejszych plików – w zgodzie z przepisami, takimi jak RODO czy GIODO – w celu odzyskania ich w razie awarii lub wykradnięcia. Informacje są zazwyczaj chronione przez zaawansowane zapory, a także zespół specjalistów, którzy skutecznie reagują w każdym momencie, kiedy wykryją niepożądany ruch w sieci. Dużym atutem usługi, jaką jest kopia zapasowa, jest także to, że usługodawcy proponują rozmaite, korzystne modele finansowe. Dlatego można liczyć na atrakcyjną cenę za te usługi.

Backup danych dla firm – którzy dostawcy zapewniają usługi na odpowiednim poziomie?

Chcąc skorzystać z usługi dla biznesu, takiej jak backup danych dla firm, można zdecydować się na ofertę usługodawców Comarch i INEA. Czym charakteryzuje się pakiet każdego z nich i który warto wybrać?

Backup danych dla firm od Comarch

Comarch od lat oferuje usługi IT na wysokim poziomie. Znajduje się wśród nich m.in. backup danych dla firm. Kopie zapasowe, tworzone w celu odtworzenia ich na wypadek utraty, są przechowywane w zaawansowanym technologicznie Data Center, spełniającym restrykcyjne normy standardów TIER, a także będącym pod stałą opieką profesjonalistów z zakresu rozwiązań IT. Korzystanie z oferty Comarch zapewnia zwiększoną wydajność procesowania danych, a także niższe koszty operacyjne.

Backup danych dla firm od INEA – co zawiera oferta?

Jedną z najpopularniejszych ofert wśród klientów jest backup danych dla firm od INEA. Dzięki backupowi można realizować złotą zasadę 3-2-1. Takie rozwiązanie gwarantuje, że najważniejsze informacje nie ucierpią podczas kradzieży, ataków cyberprzestępców czy przez na skutek innych zdarzeń losowych. Oznacza ona, że firma powinna przechowywać trzy kopie zapasowe danych na minimum dwóch różnych nośnikach, a jeden z nich powinien znajdować się poza jej siedzibą.

Klienci, którzy wybierają ofertę backupu danych dla firm od INEA, będą również mogli przechowywać i przesyłać informacje w bezpieczny sposób. Odpowiadają za to m.in. protokoły szyfrujące SSL. Można mieć również pewność, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem, szczególnie z restrykcyjnymi zasadami RODO i GIODO. Kopia zapasowa jest przechowywana w zaawansowanym środowisku informatycznym INEA Data Center, które spełnia najwyższe standardy TIER, a także jest nadzorowane przez specjalistów w modelu 7/24/365. Dlatego warto zdecydować się na backup danych dla firm od INEA.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności