7. konferencja ABSL z udziałem Mikomax Smart Office


W dniach 28 i 29 czerwca już po raz siódmy w ramach konferencji ABSL spotka się około 1000 liderów sektora usług dla biznesu. W tym roku, to najważniejsze wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej, odbędzie się w Katowicach, a hasło przewodnie to „Transforming ourselves. Changing the world”. Gościem honorowym konferencji będzie 66 Sekretarz Stanu USA, Condoleezza Rice.

 

Myślą przewodnią 7. konferencji Association of Business Services Leaders jest „Transforming ourselves. Changing the World”. Tematy poruszane na wydarzeniu będą dotyczyły między innymi automatyzacji, transformacji i nowych inwestycji w sektorze usług dla biznesu. Hasło nawiązuje do zmian, które zachodzą w kraju oraz na świecie, dynamicznego rozwoju oraz nowych wyzwań dla branży.

Gościem honorowym 7. konferencji ABSL będzie Condoleezza Rice, 66 Sekretarz Stanu USA w administracji prezydenta George’a W. Busha w latach 2004-2009, która wygłosi wykład dotyczący najnowszych zmian geopolitycznych i tego, jakie zagrożenia i możliwości niosą one ze sobą w kontekście ekonomicznym.

– Sektor usług dla biznesu jest jedną z najszybciej rozwijających się branż w kraju. To rodzi wiele możliwości, ale i wyzwań dla gospodarki. Z każdym rokiem umacniamy swoją pozycję na światowym rynku i jesteśmy oceniani jako miejsce stabilne, dlatego często wybierane przez globalnych inwestorów. Analizując dotychczasowy rozwój sektora szacuje się, że w 2020 roku zagraniczne centra usług biznesowych będą zatrudniać ponad 250 tys. osób. W obliczu tego rozwoju ewoluuje również rynek nieruchomości biurowych, który odpowiada na potrzeby inwestorów. Obserwujemy dynamiczną zmianę modelu pracy, a co za tym idzie aranżacji przestrzeni i oczekiwań, które są przed nią stawiane – mówi Zuzanna Mikołajczyk, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu oraz Członek Zarządu Mikomax Smart Office, która podczas konferencji poprowadzi jako moderator panel plenarny poświęcony idei – Smart Work: Is the workplace of the future still the office?

Wraz z panelistami podzieli się swoją wiedzą oraz praktycznym doświadczeniem, które ma pomóc wszystkim tym, którzy chcą w ramach swoich firm zmienić sposób pracy na bardziej elastyczny. Zuzanna Mikołajczyk weźmie również udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym wpływu nowych trendów, takich jak crowdsourcing, na aranżację miejsca pracy w firmach z sektorów SSC/BPO.

Konferencja ABSL co roku gromadzi przedstawicieli branży, tworząc platformę networkingową dla przedstawicieli biznesu i polityki. Dwudniowe spotkanie tworzy okazję do wymiany wiedzy i doświadczenia sektora usług dla biznesu. Menedżerowie z Polski i świata, przedstawiciele instytucji finansowych i samorządów oraz właściciele firm spotkają się w tym roku, by nawiązać dyskusję wokół zmian w branży oraz otoczeniu makroekonomicznym.

Mikomax Smart Office, partner strategiczny ABSL, zapewni wygodną i komfortową aranżację foyer centrum konferencyjnego i przedstawi rozwiązania Smart Office dopasowane do nowoczesnych centrów usług bazując na swoim doświadczeniu oraz badaniach prowadzonych wśród pracowników centrów.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności