lederboard

8. Wieczór Biznesowy dla Kobiet i Mężczyzn za nami

12 października 2018 roku w godz. od 18:00 do 22:00, odbył się 8. Wieczór Biznesowy dla Kobiet i Mężczyzn z cyklu Brand Elite – Spotkania z Marką organizowany przez Noble Brand Anna Słopiecka.

 

Na spotkanie w ,,KARO” Restauracja, Hotel, Sala Bankietowa, ul. J. Pawła II 2, Mleczków 26-652 Zakrzew (k. Radomia), przybyło ponad 150 przedsiębiorców.

Myślą przewodnią spotkania był jego tytuł Nie walcz – NAWIGUJ”.

Wydarzenie było skierowane przede wszystkim do przedsiębiorców, menadżerów, liderów społecznych oraz samorządowych, zarządzających projektami, osób aktywnych, stawiających na swój rozwój osobisty i biznesowy oraz osób chcących tworzyć markę swojego nazwiska.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Prelegenci: Generał Roman Polko i Klaudia Pingot.

Klaudia Pingot – kreatywna mówczyni i liderka społeczności SpecBabek, autorka książek, psycholog, youtuberka oraz była oficer Centralnego Biura Śledczego KGP.

Generał Roman Polko – Generał, komandos, dowódca elitarnej jednostki GROM, doktor zarządzania.

Wydarzenie przyciągnęło uczestników  z całej Polski oraz media regionalne i ogólnopolskie. Przedsiębiorcy wysłuchali dwóch prelekcji z zakresu efektywnego zarządzania. Pierwszy panel
w tematyce ,,Lider, Zespół, Strategia’’ prowadzony przez Generała Romana Polko, drugi panel
w tematyce: 5 rzeczy, których musimy się oduczyć, aby pójść do przodu”.

Jako pierwszy z prelekcją wystąpił Roman Polko, który poruszył następujące tematy: LIDER, czyli kto? Jak kształtować w sobie cechy przywódcze i co to znaczy być liderem? przedstawiając na podstawie swojej jednostki GROMU np.: Dlaczego z dwóch żołnierzy zawsze jeden jest dowódcą?,  Zespół i lider – kiedy razem, a kiedy osobno?, Motywować i nie demotywować – co powoduje, że Twoim ludziom chce się chcieć?,  Zanim przyjdą wątpliwości czyli o zaletach szybkiego podejmowania decyzji, Czy lider w kryzysie może sobie pozwolić na przeżywanie emocji?, Kształtowanie kultury organizacji uczącej się i ducha zespołu („esprit de corps”).

Następnie Klaudia Pingot – SpecBabka opowiedziała o tym, w jaki sposób wpływać na swój umysł
i ciało, jak rozwijać swoją inteligencję społeczną i kreatywne myślenie, jak przestać się bać. Prelegentka powoła się na życiowe case studies a przykłady najnowszych badań psychologicznych przeplatała ciekawym storytelligiem. Zostały poruszone zagadnienia związane z własną efektywnością, budowaniem dojrzałych relacji i pozytywnym wywieraniem wpływu, tak na innych, jak i na siebie.

Po części merytorycznej był czas na networking. Rozmowy w kuluarach przy smacznych przekąskach dały przestrzeń do nawiązywania i umacniania wartościowych relacji osobistych i biznesowych, wymianę poglądów, doświadczeń i wzajemnych inspiracji.

W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, każdy uczestnik miał możliwość włączenia się
w nowy projekt Fundacji Dobry Duszek, jakim jest Fundusz Stypendialny dla dzieci i młodzieży pt. „Cegiełka dla Orzełka”.

Celem spotkań Brand Elite – Spotkania z Marką jest podnoszenie świadomości budowania spójnego wizerunku marki opartej na wartościach, łączenie ludzi dla powstawania nowych przedsięwzięć, promocja firm, działania dobroczynne. W trakcie wydarzenia został wyświetlony film prezentujący efekty i korzyści płynące ze spotkań dla naszych uczestników na przykładzie konkretnych firm i osób.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Radomia Pan Radosław Witkowski oraz Radomska Strefa Gospodarcza.

Patronat biznesowy nad wydarzeniem objęły organizacje biznesowe: Business Centre Club Loża Radomska, Izba Przemysłowo – Handlowa Ziemi Radomskiej.

Sponsorem Generalnym wydarzenia było Nefretete Day Spa w Radomiu.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności