A Nouche – rozkosz podniebienia w rytmie slow


Masz dość życia w pośpiechu? Chcesz zatrzymać się w biegu i posmakować odrobiny słodyczy, której siłą jest natura? Skoro tak – kawiarnia A Nouche to miejsce stworzone dla ciebie!

 

Jeśli kojarzysz hasło „fast food” wyłącznie z frytkami, hamburgerami i innymi smażonymi na głębokim tłuszczu słonymi posiłkami, jesteś w błędzie. Słodkie bułki czy pączki, jakie szybko zjadamy w pracy, przekąski, po które mimowolnie sięgamy siedząc przed komputerem czy telewizorem, słodycze dostępne w każdym sklepie czy supermarkecie to także fast food, równie szkodliwy i niebezpieczny dla naszego zdrowia! Nie wierzysz? Przeczytaj etykiety swoich ulubionych słodyczy. Znajdziesz w nich masę cukru, sztucznych barwników i aromatów, polepszacze smaku i oczywiście konserwanty…

Na szczęście nie trzeba rezygnować z małych przyjemności dla podniebienia! Wystarczy tylko, że zaczniesz dokonywać bardziej świadomych wyborów, dzięki którym nie tylko poznasz smak zdrowych słodyczy, ale jeszcze przekonasz się, jak przepyszne są naturalne przekąski!

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć łakocie stworzone bez pośpiechu, konserwantów i sztucznych dodatków? Nie wiesz, gdzie można zasmakować delicji dla podniebienia, które nie tylko nie zaszkodzą, ale jeszcze dostarczą twojemu organizmowi wielu dobroczynnych, niezbędnych składników?

Na szczęście jest takie miejsce w Warszawie, które wpisując się w ruch slow food serwuje przepyszne słodkości wykonane na bazie naturalnych składników. To kawiarnia A Nouche mieszcząca się na ul. Mokotowskiej 8 obok Teatru Współczesnego!

_PIO7384

Wpadając do A Nouche możesz cieszyć się chwilą spokoju i beztroski spędzoną nie tylko przy filiżance aromatycznej kawy, czy prawdziwej japońskiej herbaty, ale również kosztując przysmaków z tak egzotycznych zakątków świata jak Armenia czy Japonia. Aromatyczne Alani, czyli suszone brzoskwinie nadziewane masą orzechowo – miodową, pyszne Soujouk, które z powodzeniem mogą zastąpić żelki, czy wreszcie kandyzowane owoce nadziewane orzechami lub migdałami, to tylko ułamek działającego na wszystkie zmysły menu kawiarni A Nouche!

Zziębniętych zimową porą gości A Nouche powita znakomitymi potrawami na gorąco: naleśnikami, goframi czy wrapami. Pyszna rozgrzewka gwarantowana!

A Nouche zatem to miejsce z pasją – idealne dla każdego, kto ceni dobre, zdrowe jedzenie, ale nie wyobraża sobie dnia bez odrobiny słodyczy…

Zwolnij, zatrzymaj się – wpadnij do A Nouche!

 

Joanna Bielas

fot. Piotr Wroniewicz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności