lederboard

Agnieszka Szulim i Kamil Pawelski promują nowy trend


Nie od dziś wiadomo, że lato jest najlepszą porą roku do nawiązywania nowych znajomości
i pielęgnowania już zawartych. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta! Letnie wieczory wręcz zachęcają do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

W stu procentach zgadzają się z tym Agnieszka Szulim i Kamil Pawelski, znany wszystkim jako Ekskluzywny Menel. Oboje są zdania, że najlepsze imprezy to te, spędzone w miłej atmosferze
w dobrym towarzystwie przyjaciół i znajomych.

– Dawniej panowało przekonanie, że najlepsze imprezy odbywają się w kuchni. Pragnę obalić ten mit! Najlepsze spotkania w wyjątkowym klimacie, na przykład tym znanym z francuskich filmów, możemy osiągnąć w prosty sposób. Wystarczy zebrać przyjaciół, wyjść z domu i usiąść na kocu, w ręku trzymając lampkę orzeźwiającego Fruits and Wine. Zapewniam, że każde takie spotkanie będzie wyjątkowe! – mówi Agnieszka Szulim, ambasadorka Frutis and Wine.

Fruits and Wine (10)

– Zawsze z niecierpliwością czekam na letnie wieczory. Głównie ze względu na inspirujące spotkania z moimi przyjaciółmi. Z całego serca polecam wszystkim! Myślę, że my-Polacy dopiero odkrywamy uroki spotkań „pod chmurką”, a naprawdę, można wtedy zapomnieć o całym świecie. Ważne jest po prostu dobre towarzystwo  – dodaje Kamil Pawelski, ambasador Frutis and Wine.

Źródło: Materiały PR

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności