Akademia Law Business Quality w SPA pod Krakowem


Już za miesiąc 30 osobowa grupa uczestniczek AKADEMII LAW BUSINESS QUALITY spotka się w czterogwiazdkowym hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa pod Krakowem na warsztatach połączonych z relaksem w eleganckim spa. Kobiety z całej Polski będą mogły poznać m.in. tajniki wystąpień publicznych oraz sposoby na osiągnięcie sukcesu. Wśród prelegentów takie znane nazwiska jak Ryszard Rembiszewski, Aleksandra Mikołajczyk, Dominika Tajner Wiśniewska.

Ryszard Rembiszewski opowie o tym, jak budować swoją markę. Zdradzi tajniki profesjonalnych wystąpień publicznych. Dominika Tajner Wiśniewska zajmie się coachingiem w małych grupach, natomiast znana psycholog Anna Maria Zubowicz wygłosi prelekcję dotyczącą samoakceptacji, działania podświadomości oraz opowie o tym, jak same potrafimy blokować się schematami. Ma być wesoło, na luzie. Fajny, integracyjny wyjazd dla kobiet, które chcą odpocząć od dnia codziennego w miłej atmosferze. Które chcą poznać nowe osoby, zawrzeć nowe kontakty biznesowe. – wyjaśnia Ilona Adamska, pomysłodawczyni wyjazdu i założycielka Akademii Law Business Quality.

W cenie 300zł uczestniczki spotkania mają zapewnione m.in. 2 noclegi ze śniadaniem, uroczystą kolację z lampką wybornego wina w towarzystwie mediów, fotoreporterów, darmową strefę wellness (basen, jacuzzi, sauny) oraz 2 dni warsztatów i spotkań coachingowych.

Zapisy: info@idmedia.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności