lederboard

Akademia Mistrzów i spotkanie z Ewą Ewart


Za nami kolejna edycja Akademii Mistrzów. Tym razem Mistrzem spotkania była kobieta niezwykła – Ewa Ewart.

 

Wybitna dziennikarka i dokumentalistka. Laureatka prestiżowych nagród w dziedzinie dokumentu, w tym trzykrotnie brytyjskiej Royal Television Society, dwukrotnie nominowana do amerykańskiej nagrody Emmy. Za „Dzieci Biesłanu” otrzymała Nagrodę Peabody i Nagrodę im. Andrzeja Woyciechowskiego. Dwukrotna laureatka Wiktora w kategorii Najlepszy Program Telewizyjny (Dokumenty Ewy Ewart).

Partnerami spotkania byli: Firma Karlik Poznań Autoryzowany dealer VOLVO, niezwykła biżuteria Karlik ART pARTs, Isa Dora, Czas na event M.Ferber wypożyczalnia gastronomiczna, Anvita-Centrum laseroterapii i medycyny estetycznej Dr Marta Tazbir z Łodzi oraz Candle Street – producent wyjątkowych świec zapachowych.

97

AKADEMIA MISTRZÓW to projekt wielowymiarowy. To zarówno spotkania z mistrzami, tradycja pokazów mody prestiżowych marek, spotkania biznesowe ale także seminaria, konferencje i warsztaty. Akademia Mistrzów to projekt tworzony przez kobiety dla kobiet. Jej producentki: Barbara Wandachowicz-Kowalczyk, Lucyna Rawska i Agnieszka Zarembska z pasją myślą o kobietach i to dla nich poszukują nowych inspiracji.

Kolejne spotkania już wkrótce.

Więcej na www.akademiamistrzow.com

fot. Kasia Szopka Photography

Patronat medialny Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności