lederboard

Aktywny weekend Anny Powierzy


Media od dawna opisują pasję jeździecką Anny Powierzy. Jest ona na tyle duża, że aktorka wykorzystuje każdą wolną chwilę na udoskonalanie swoich umiejętności w ujeżdżeniu, i pozyskiwanie nowych. W ostatni weekend Aktorka spędziła aktywnie na zawodach Pucharu Polski w najbardziej chyba widowiskowej dyscyplinie rodem z Ameryki, jakim jest reining (inaczej zwany west, który uprawia też Bogusław Linda).

 

Zawody w reiningu, które cyklicznie odbywają się w różnych miejscach Polski, tym razem odbywały się na terenie Roleski Ranch. Swoje umiejętności zaprezentowali zawodnicy z europejskiej czołówki w tej dyscyplinie, która w naszym kraju uprawiana jest dopiero od ok. 20 lat.

IMG_20170430_110519

Do tego grona należy Bogusław Czarnik, wielokrotny mistrz polski, mistrz Europy i uczestnik mistrzostw świata i sądząc po zdjęciach, jemu kibicowała Anna Powierza, która z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem śledziła każdy przejazd zawodnika.

IMG_20170430_111035

Być może ta zażyłość związana jest jeszcze z innym faktem,  bowiem oboje są ambasadorami marki samochodów SsangYong (Anna użytkuje model XLV, Bogdan Rextona ). Być może zawody w reiningu były też pretekstem do spotkania „na szczycie” w tym zakresie.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności