lederboard

Andrzej Mokrzycki – Osobowość Roku 2016 w kategorii Manager Roku


27 stycznia podczas eleganckiej uroczystości w jednej z warszawskich restauracji odbędzie się pierwsza edycja plebiscytu organizowanego przez małopolską telewizję MTV24.TV pod hasłem OSOBOWOŚĆ ROKU 2016.

 

Tegoroczna nagroda w kategorii Manager Roku trafiła w ręce Andrzeja Mokrzyckiego, Brand Managera marki Ice-Watch. Redakcja telewizji MTV24.TVpostanowiła nominować i nagrodzić osoby, które swoją postawą motywują innych do działania, są dowodem na to, że można umiejętnie łączyć biznes z życiową pasją, a swoim optymistycznym nastawieniem do świata – sprawiają, że chce się przebywać w ich towarzystwie.

Andrzej Mokrzycki – Brand Manager marki Ice-Watch, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Miłośnik świata zegarków. Jest osobą o niespożytej energii, pełną entuzjazmu, optymizmu, zorientowaną na sukces. Realizacja niestandardowych projektów marketingowych dla marek zegarkowych o światowym zasięgu i wzrost udziałów na lokalnym rynku to zajęcie, któremu stawia czoła od niemal 15 lat. W tym okresie rozwijał takie marki jak Swatch oraz Flik Flak dla światowej korporacji SwatchGroup, a także czynnie uczestniczył w prospericie szwajcarskich marek Roamer, oraz Wenger grupy Victorinoxa także austriackiej JacquesLemans .

Od trzech lat z wielką pasją rozwija najważniejsze swoje odkrycie międzynarodową markę ICE-WATCH. Ponosi pełną odpowiedzialność za całokształt działań promocyjnych i reklamowych, sprzedażowych oraz kreowanie wizerunku marki Ice-Watch w Polsce. Marka po trzech latach ugruntowała swoją pozycję na Polskim rynku zdobywając szereg prestiżowych nagród.

– Nominacja i sam tytuł Osobowości Roku były dla mnie ogromnym zaskoczeniem – mówi Andrzej Mokrzycki.  – Jestem z nich bardzo dumny. Nominacja ta jest na pewno docenieniem naszych osiągnięć, ale również wyrazem zaufania. Nagroda ta należy się wszystkim, którzy od ponad trzech lat razem tworzą markę Ice-Watch.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności