lederboard

Anna Kościelewska: Cenię długofalowe relacje

Anna Kościelewska: Zawodowo związana jestem z wizażem od prawie 8 lat. Swoje doświadczenie zdobywałam podczas pracy z klientkami indywidualnymi wykonując każdy rodzaj makijażu, również makijaże ślubne. Organizowałam oraz sama przeprowadzałam liczne szkolenia i warsztaty z makijażu dla grup zorganizowanych. Bardzo miło wspominam również pracę jako instruktor w jednej z warszawskich szkół wizażu. To wszystko było dla mnie bardzo ważne, a przyjemność z realizacji projektów związanych z wizażem utwierdziło mnie, że to wszystko chcę rozwijać i docelowo tworzyć swoje programy szkoleniowe.

 

A jak powstała Twoja firma AnnEvell?

Firma AnnEvell powstała ponad dwa lata temu, z zamiłowania do upiększania kobiet i z potrzeb rynku na mobilne studio wizażu, był ten odpowiedni moment na podjęcie decyzji o rozpoczęciu działalności, a tym samym swojej stabilności finansowej.

Czym poza wykonywaniem makijaży zajmuje się Twoja firma? Co ją wyróżnia na tle konkurencji?

Firma AnnEvell w oparciu o własne autorskie programy specjalizuje się w szkoleniach z zakresu wizerunku biznesowego, dress code’u oraz makijażu służbowego dla reprezentantów, przedstawicieli firm, a także makijażu profesjonalnego dla klientów indywidualnych. Moja firma wspiera również inne firmy w rekrutacji pracowników, a następnie dba o prawidłowy wygląd i ich stylizację. Firma AnnEvell to mobilne studio wizażu, stylizacji i fotografii, daje nam to większe możliwości współpracy z klientkami oraz firmami, które potrzebują naszego wsparcia nie tylko w Warszawie ale również w każdym zakątku naszego kraju, a także poza nim. AnnEvell zapewnia, że usługi świadczone przez firmę zawsze są na wysokim poziomie, a współpraca nie kończy się na realizacji wstępnych założeń projektu. Firmy współpracują również zgłaszając się z wieloma pytaniami i nowymi sugestiami, konsultują swoje pomysły w ramach ich przydatności w poprawie wizerunku pracowników i ich postrzegania wobec konkurencji na rynku. Bardzo cenię nasze długofalowe relacje we wspólnym budowaniu sukcesów firm partnerskich.

Na co mogą liczyć kobiety odwiedzające AnnEvell?

AnnEvell to usługi świadczone na wysokim poziomie, profesjonalne oparte na perfekcji w każdym calu. Każda klientka traktowana jest indywidualnie, wyjątkowo tak by czuła się zadbana i zrelaksowana. Szczególnie wyjątkowy czas dla pań to przygotowanie do ślubu, a dla nas to czasami kilku etapowe przygotowanie do idealnego makijażu ślubnego. Odpowiednią dietę oraz kosmetyki do twarzy wielokrotnie dobieramy indywidualnie, a efekty są zachwycające.

0557

Na jakich kosmetykach pracujesz? Czy przywiązujesz dużą wagę do składu kosmetyków? Czego w nich absolutnie nie powinno być?

Od początku pracuję na najlepszych, wyselekcjonowanych kosmetykach. Zawsze staram się dobierać kosmetyki tak by ich działanie dawało piękny efekt, a jednocześnie by dbały o kondycję skóry klientki. Kosmetyki wegańskie bez tłuszczy zwierzęcych i nie testowane na zwierzętach, a dodatkowo bez olejów mineralnych i sylikonów zapychających skórę to od dłuższego czasu moje ulubione kosmetyki.

Zawsze ciekawiło mnie skąd wizażyści, kreatorzy wizerunku wiedzą o najnowszych trendach w makijażu, stylizacji i pielęgnacji?

W dobie internetu mamy wszystko pod ręką. Informacje łatwo się znajduje i można szkolić się każdego dnia. Dobry wizażysta to wizażysta, który ciągle się dokształca, czyta i przegląda artykuły o tematyce makijażowej, modowej. Musimy być na bieżąco w trendach oraz w nowościach kosmetycznych. Chętnie odwiedzam również targi kosmetyczne, uczestniczę w warsztatach prowadzonych przez krajowych i międzynarodowych szkoleniowców reprezentujących światowe firmy. Wielokrotnie wymieniamy się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami co ma również wpływ na realizację programów rozwojowych producentów kosmetyków zgodnie z oczekiwaniem rynku.

Co jest najtrudniejsze w Twojej pracy?

Jednym z kilku trudnych elementów działalności firmy o takim profilu jak moja jest praca również w weekendy kiedy jest największe zapotrzebowanie na wykonywanie makijaży oraz szkolenia dla indywidualnych oraz firmowych klientów. Przez to czas spędzony rodzinnie właśnie w weekendy jest ograniczony co nadrabiamy w każdej wolnej chwili w tygodniu.

Jak radzisz sobie ze stresem? Czy masz swoje ulubione rytuały, sposoby na „ucieczkę” od dnia codziennego?

Muszę powiedzieć , że jak w każdej pracy pojawiają się chwile stresu, ale dla mnie to stres mobilizujący – często potrzebny – nigdy nie działa destrukcyjnie. W sytuacjach kryzysowych potrafię się jeszcze bardziej mobilizować. Może dlatego, że lubię swoją pracę, a ona sama sprawia mi wiele satysfakcji i radości. Jestem szczęśliwa, a problemy zamieniam na mało znaczące przeciwności.

Jak odpoczywasz? I czy masz czas na odpoczynek?

Kiedy tylko mogę zaplanować wypoczynek wyjeżdżam w góry lub nad morze, czasami to kilka dni ale zawsze wracam pełna nowej energii. W wolnej chwili dla relaksu i odpoczynku lubię skorzystać z masażu ayurwedyjskiego, zajęć z jogi. Jest to trochę związane z koniecznością dbania o kręgosłup, szczególnie obciążony w mojej pracy. Zajęcia fitness też są wpisane w mój kalendarz tygodniowy.

strona 1

Niektórzy eksperci twierdzą, że sukces idzie w parze z planowaniem. Jakie masz plany na najbliższą przyszłość zarówno zawodową jak i prywatną.

Moja firma co roku poszerza swoją ofertę, od stycznia 2018 roku zapraszam na lifting i botox rzęs. Lifting polega na naturalnie  mocnym uniesieniu , podkręceniu rzęs aż od ich nasady. Botox natomiast polega na nałożeniu specjalnej odżywki na rzęsy, która jest zarazem aktywatorem pigmentu. Odżywka intensywnie pogrubia i wydłuża rzęsy.  Czarny pigment nakładany zaraz po odżywce, uwydatni naturalne piękno rzęs i podkreśli kontur oka. Końcowym etapem zabiegu jest nałożenie keratyny, która nadaje piękny błysk. Rzęsy po zabiegu są odżywione, wydłużone, pełne blasku, pogrubione oraz sprężyste. Są pięknie podkręcone i odżywione. Można je tuszować, chodzić na basen, korzystać z saun itd. Polecam każdej kobiecie. W nowym roku chciałabym otworzyć swoje małe Atelier. Miejsce, w którym kobiety będą mogły zadbać o siebie, zrelaksować się, wyjść z niego zadbane i piękniejsze. Ale moim największym marzeniem i planem na nowy rok jest stworzenie fundacji by pomagać chorym i ubogim dzieciom.

Trzymam kciuki i dziękuję za rozmowę.

Dziękuję za spotkanie i rozmowę. W tej specjalnej chwili pragnę WSZYSTKIM ŻYCZYĆ WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W NOWYM 2018 ROKU.

Dorota Oyrzanowska

 

Zapraszamy do świata AnnEvell:

http://www.annevell.pl/oferta/makijaze-wizytowe-okazjonalne

http://www.annevell.pl/oferta/szkolenia-warsztaty-dla-firm 

http://www.annevell.pl/oferta/obsluga-eventow

http://www.annevell.pl/oferta/sesje-fotograficzne

http://www.annevell.pl/oferta/metamorfozy 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności