Apartament na Powiślu


NA POWIŚLU to zespół sześciopiętrowych kamienic, w których znajduje się 139 apartamentów o powierzchni do 140 mkw., elegancka recepcja, położony na podziemnej kondygnacji parking. Z myślą o poszukujących dużych przestrzeni klientach, apartamenty zaprojektowano w taki sposób, aby umożliwić funkcjonalne połączenie sąsiadujących ze sobą lokali.

Projekt charakteryzuje się najwyższą jakością materiałów, dużymi, drewnianymi oknami o wysokim współczynniku dźwiękochłonności oraz sięgającą 3 metrów wysokością pomieszczeń. Inwestycję wyróżniają również innowacyjne rozwiązania grzewczo-klimatyzacyjne, umożliwiające indywidualne sterowanie komfortem cieplnym. Klimatyzacja funkcjonuje na bazie wody lodowej, produkowanej w zasilającym osiedle układzie tzw. trójgeneracji gazowej, stosowanym w mieszkalnictwie w wielu miastach na świecie, m.in. w Paryżu, Sidney czy Nowym Jorku. Zespół kamienic posiada również własną stację uzdatniania wody. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie concierge, a także ogród z bezpiecznym placem zabaw. Osiedle jest monitorowane i całkowicie dostępne dla osób niepełnosprawnych. Ceny apartamentów wynoszą od ok. 13 tys. zł do 23 tys. zł za mkw.

Lokalizacja: Warszawa, Powiśle, ul. Kruczkowskiego
Otoczone parkami Apartamenty NA POWIŚLU oferują także prestiżowe sąsiedztwo. W promieniu kilkuset metrów trafimy na znany z butików luksusowych marek Plac Trzech Krzyży, przyciągający spacerowiczów Nowy Świat, słynącą ze znajdującego się na dachu ogrodu Bibliotekę Uniwersytetu Warszawskiego czy budynek Giełdy Papierów Wartościowych.

Inwestycja Powisle Park - Apartamenty Na Powislu

 

Architekt: biuro projektowe Kuryłowicz&Associates
NA POWIŚLU to jeden z ostatnich projektów prof. Stefana Kuryłowicza. Głównym architektem jest prof. Ewa Kuryłowicz i arch. Marcin Goncikowski.

Inwestor: Powiśle Park Sp. z o.o.
Powiśle Park Sp. z o.o. to spółka z grupy kapitałowej PGNiG S.A.

DSC02211_jasniejsze_zielen_niebo
Cechy charakterystyczne:
– nawiązująca do art déco architektura jako odniesienie do przedwojennej elegancji warszawskich ulic
– kamienna elewacja ze strzegomskiego wapienia ozdobiona panelami z motywem roślinnym w kolorze miedzi, zainspirowana otaczającą inwestycję przyrodą
– innowacyjne rozwiązania grzewczo-klimatyzacyjne, umożliwiające indywidualne sterowanie komfortem cieplnym (BMS); klimatyzacja funkcjonująca na bazie wody lodowej, produkowanej w zasilającym osiedle układzie tzw. trójgeneracji gazowej, stosowanym w mieszkalnictwie w wielu miastach na świecie, m.in. w Paryżu, Sidney czy Nowym Jorku
– wysokie na 3 metry pomieszczenia
– duże, drewniane okna o wysokim współczynniku dźwiękochłonności
– stacja uzdatniania wody
– osiedle jest zamknięte i monitorowane; wejście przez recepcję w budynku przy ul. Kruczkowskiego 4 (A1)
– concierge
– ogród z bezpiecznym placem zabaw
– osiedle całkowicie dostępne dla osób niepełnosprawnych

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności