Archidzieło wyznacza wnętrzarskie trendy na OKK! design

Miło nam poinformować, że Partnerem 12. Edycji OKK! design będzie Archidzieło – wyjątkowy salon z wyposażeniem wnętrz z Warszawy. Już od kilku lat podbija on polski rynek w dziedzinie designerskich dóbr luksusowych, oferując produkty i usługi dla najbardziej wymagających klientów.

Archidzieło to salon wnętrzarski, który o obowiązujących trendach we wnętrzarstwie wie wszystko. Zgromadzone przez nich produkty wyróżnia światowy styl i design dla najbardziej wymagających. Daje swoim klientom narzędzia do wykreowania wymarzonych przestrzeni od najdrobniejszych bibelotów, świec zapachowych, aż po lampy i meble, które są kompilacją tego, co w sztuce wnętrzarskiej inspirujące. Architekci mają tu możliwość wypożyczenia katalogów, brania udziału w prezentacjach nowych ekspozycji w firmowym salonie przy Placu Trzech Krzyży oraz w profesjonalnych szkoleniach. W filozofię firmy wpisuje się nie tylko produkt światowej klasy, ale również najwyższa jakość obsługi. Specjaliści z Archidzieła dokładają wszelkich starań, aby ich klienci mieli wszystko w jednym miejscu, łącznie z dostawą, wniesieniem, rozpakowaniem i ustawieniem produktów. Private shopping w tym luksusowym salonie wnętrzarskim, nawet poza godzinami otwarcia salonu, to codzienny standard pracy wykwalifikowanego zespołu doradców.

Archidzieło jest wyłącznym przedstawicielem: Roberto Cavalli Home Interiors, Gianfranco Ferré Home, Bellavista Collection, Kate Spade i Aerin. Jako jedyni w Polsce oferują także luksusowe produkty marek takich jak: Ralph Lauren Home, Baker Furniture, Hickory Chair, Henredon, Drexel Heritage czy Longhi. Jednak to nie wszystko. Wymagający klienci znajdą tu również meble według autorskich projektów Archidzieła, produkowane w naszym kraju na zamówienie.

  1. już edycja OKK! design – elitarnego spotkania dla designerów, architektów i projektantów wnętrz odbędzie się 4 września 2017 r. w przestrzeni Mysia 3 w Warszawie. Tym razem hasłem przewodnim jest: BĄDŹ W TRENDACH. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję dowiedzieć się o tym, co jest modne, co ciekawego dzieje się w designie, co czeka nas w najbliższej przyszłości, co jest innowacyjne, praktyczne, piękne i inspirujące. Jak zwykle opowiadać będą o tym przedstawiciele renomowanych firm wnętrzarskich, cenieni projektanci i architekci, reprezentanci środowiska akademickiego i mediów. Eksperci, którzy nie tylko wiedzą wszystko o aktualnych trendach, ale także je kreują w swojej codziennej pracy.

We wrześniowej edycji swój udział zapowiedzieli między innymi:  Tomek Rygalik – jeden z czołowych polskich projektantów, właściciel studia projektowego Rygalik Studio, mający na koncie współpracę z takimi markami jak Moroso, IKEA, Paged, Comforty czy Profim, wykładowca warszawskiej ASP; Anna Grużewska – redaktor naczelna magazynu „Czas na wnętrze”, dziennikarka, specjalizująca się od wielu lat w tematyce designu, członkini kapituły konkursowej Must Have; Justyna Smolec – ceniona architektka wnętrz, znana przede wszystkim ze spektakularnych realizacji wnętrz mieszkalnych i hotelowych; Magdalena Federowicz-Boule – współwłaścicielka pracowni architektonicznej Tremend, specjalizującej się we wnętrzach publicznych, która ostatnio otrzymała nagrodę European Property Awards 2016 za projekt hotelu Ibis Styles Budapest City oraz hotelu Novotel we Wrocławiu.

Archidzieło01

Spotkanie poprowadzi blogerka wnętrzarska Dagmara Jakubczak.

OKK! design to nie tylko okazja do poszerzenia wiedzy oraz poznania najnowszych technologii i rozwiązań mających zastosowanie we współczesnym wnętrzarstwie, ale także do miłego spędzenia czasu i skorzystania z licznych atrakcji. Podczas tej edycji będą to m.in. pokazy kulinarne przygotowane przez firmę Electrolux i Karinę Zuchorę – finalistkę Master Chef 2014, przed którą nie mają tajemnic nawet najbardziej wymagające i skomplikowane dania. Na wszystkich uczestników czekają także cenne upominki, smaczny poczęstunek oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Partnerami spotkania będą BoConcept, Electrolux, AEG, BRITOP Lighting, Jung, Peka, Archidzieło, Home Concept, Pap Deco, Mini Bawaria Motors Janki, Everspace, Burmatex, Florabo, Pixers, Mysia3, Avant, Wnętrze Wnętrza, Sucrѐ Patisserie, Spa for you, John Lemon, KOD.

  1. edycja OKK! designodbędzie się 4 września 2017 r. w przestrzeni Mysia 3 w Warszawie w godzinach 12.30-19.00. Więcej na temat OKK! designna stronie internetowej wydarzenia: www.okkdesign.pl.

Zapraszamy serdecznie – wstęp wolny!

Chęć uczestnictwa można zgłaszać poprzez formularz kontaktowy na stronie: http://okkdesign.pl/rejestracja/, mailowo: olga@okkpr.pl lub telefonicznie: 882 444 811.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności