lederboard

Architekt Naszych Marzeń Rafał Olbiński Moda na Sztukę w DM Klif

Na scenie Dom Mody Klif 27 lipca 2022 r. o godz.19.00 zawita nie kto inny jak ulubieniec wielu pokoleń naszych czasów Rafał Olbiński – obecnie jeden z czołowych przedstawicieli polskiego surrealizmu, uznany malarz, grafik i przedstawiciel polskiej szkoły plakatu. Zdobywca Oskara za najlepszy plakat roku – uhonorowany został ponad 150 nagrodami światowego formatu.

 

 

 

W Klifie zjawi się w charakterze gościa specjalnego i poprowadzi godzinną prezentację multimedialną swojej twórczości. Podczas spotkania autorskiego z Olbińskim na widzów czeka wiele atrakcji m.in wywiad na żywo z artystą poprowadzony przez Mecenasa Sztuki Bogusława Żurka, godzinny koncert saksofonisty Przemysława Skałuba oraz wystawa prac Olbińskiego, które będzie można zakupić w Galerii Sztuki DM Klif Zbylut Galeria I piętro.

Gwoździem programu będą jednak albumy monograficzne artysty: „OLBIŃSKI Ars picturae” oraz „OLBIŃSKI. AKTY”. Do Albumów zakupionych w Zbylut Galerii (z paragonem z Galerii) otrzymać będzie można od artysty dedykację.

Album możecie zakupić w Galeria Sztuki w DM Klif – Zbylut Galeria tutaj lub https://www.eventim.pl/artist/rafalolbinski/.

Rekordy, jakie biją na aukcjach płótna Rafała Olbińskiego , sytuują go w wąskim gronie najdroższych polskich malarzy spośród artystów żyjących.

Kurator wystawy: Krystyna Zbylut

Organizatorzy: DM KLIF, Zbylut Galeria

Partnerzy:

Krajowa Izba Gospodarcza, Warszawska Izba Gospodarcza,

Forum Izb Gospodarczych Województwa Mazowieckiego,

Konsorcjum Izb i Organizacji Gospodarczych,

LG Brand Store Polska

KARL LAGERFELD Klif

 

Patronat medialny:

Agencja Informacyjna,

Law Business Quality,

Stowarzyszenie Polskich Mediów,

Artinfo.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności