lederboard

Architektura ogrodowa: przegląd oferty – co kupują Polacy?

Kończąca się jesień to doskonała szansa na okazje cenowe podczas zakupów do ogrodu. Mała architektura zostanie lada chwila przeceniona przez polskich producentów i dystrybutorów. To dobry moment na krótkie zestawienie, pokazujące jaka architektura ogrodowa najchętniej wybierana jest w naszym kraju. Jakie produkty ogrodowe wypadają najlepiej? Co jest aktualnie modne? Zapraszamy!

 

Architektura ogrodowa drewniana – płoty osłonowe

Płoty drewniane to bestseller, zawsze w czołówce najchętniej kupowanych produktów. Zachowują one idealną proporcję pomiędzy ceną i jakością. Płoty osłonowe sprawdzają się dosłownie wszędzie, głównie dlatego, że świetnie korespondują z zielenią. Natkniemy się na nie w przestrzeni publicznej- stanowią ogrodzenia domów, ogródków działkowych, ta architektura ogrodowa mocno wpływa na krajobraz wokół nas. Aktualnie modne są np. płoty żaluzjowe, które świetnie porządkują przestrzeń, zwłaszcza w dużych ogrodach, parkach i strefach gastro. Popularne są także płoty panelowe drewniane, warto rzucić okiem na aktualną ofertę produktyogrodowe.pl (drewniana architektura ogrodowa), wiele ciekawych modeli, jak płoty z modrzewiu są mocno przecenione!

Ogrodowa architektura w małym wydaniu – donice, pergole, szpalery

Ciekawe produkty ogrodowe, które znajdą zastosowanie wokół domu, to właśnie rzeczone szpalery oraz pergole. Są bardzo użyteczne przy planowaniu nasadzeń pnących i z odrobiną fantazji i ogrodniczego zacięcia możemy wyczarować naprawdę dekoracyjny element. Od lat zresztą są bardzo popularne w ogródkach działkowych, aktualnie przeżywają renesans i wracają do łask, zwłaszcza w klasycznych aranżacjach ogrodowych. To zdecydowanie mała architektura ogrodowa, która warta jest uwagi.

Architektura ogrodowa drewniana nie mogłaby się obejść bez drewnianych donic. Klasyka do nasadzeń drzewek i krzewów iglastych, zarówno w ogrodzie, jak i na tarasach czy balkonach. Trwałe niezawodne, o uniwersalnym designie i niezłej cenie – Polacy lubią po nie sięgać. Co ciekawe, oferta donic drewnianych mocno się ostatnimi laty rozwinęła, dlatego trafimy na bardzo ciekawe rozwiązania, również ogrodowa architektura o ciekawej, nowoczesnej geometrii, wykonana z importowanego drewna – zdecydowanie warto się temu przyjrzeć, drewniane donice znajdziecie np. na produktyogrodowe.pl.

Altany drewniane – architektura ogrodowa warta swojej ceny!

Jeśli zadamy sobie pytanie – jaka architektura ogrodowa drewniana najbardziej przyciąga Polaków, odpowiedź jest jedna – to drewniane altanki. Polacy uwielbiają te małe, na wpół otwarte domki w swoich ogrodach. Zapewniają one dużo cienia i ochłody latem, dają tez dodatkowe opcje na przekąszenie czegoś na świeżym powietrz i zabawę z dziećmi. Altany ogrodowe drewniane sprzedawane są w większości w formie zestawów do samodzielnego montażu. Dają masę opcji aranżacyjnych i potrafią odmienić praktycznie każdy ogród. Wybór altanek ogrodowych pod kątem ich wielkości, kształtu i wyposażenia jest naprawdę duży, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności