lederboard

Autoryzowany serwis drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych w Warszawie

Drukarka – jeden z najważniejszych i najpotrzebniejszych sprzętów biurowych ostatnich lat! Każdy, kto choć przez moment pracował przy zadaniach administracyjnych wie, że dobry sprzęt jest ważny, ale kompetentny serwis jeszcze ważniejszy! Urządzenia lubią się psuć, dlatego tak ważne jest pozostawanie w stałym kontakcie z punktem napraw.

 

Naprawa drukarek Warszawa

Drukarki potrafią być kapryśne, podobnie jak inne urządzenia tego typu. Lubią sprawiać problemy – z początku zawsze działają świetnie, ale im są starsze tym częściej trafiają do naprawy.  Brother, Epson, Samsung… i tak kończy się tak samo. Znasz ten schemat?

Warto wiedzieć, że nie zawsze musi to tak wyglądać. Jeśli od razu wybierze się dobry serwis drukarek wówczas może się okazać, że wcale nie będzie się tam bywać aż tak często. Wszystko zależy od kompetencji i doświadczenia serwisantów oraz od polityki punktu napraw. Jedni naprawiają tak, aby klient nie musiał wracać. Inni – naprawiają tak, żeby jeszcze kiedyś wrócił.

Dobry serwis to znaczy jaki?

Łatwo mówić o dobrym serwisie, ale co to tak właściwie oznacza? Przede wszystkim – dla serwisu naprawy powinny być chlebem powszednim! Nie ważne czy w grę wchodzi naprawa drukarek hp czy urządzeń wielofunkcyjnych. Kompetentny serwis powinien umieć pomóc sfrustrowanemu klientowi w każdym zakresie.

Po drugie – naprawa powinna być szybka, sprawna i możliwie jak najbardziej skuteczna. W końcu o to chodzi – celem naprawy jest przywrócenie urządzeń do ponownego stanu używalności. Wydaje się to takie oczywiste, ale nie każdy punkt napraw wyznaje taką filozofię, dlatego warto upewnić się, że sprzęt zostanie naprawiony porządnie, a nie jedynie „poskładany” i oddany spowrotem z nadzieją, że zacznie działać.

Autoryzowany, gwarancyjny… ma to jakieś znaczenie

Serwis autoryzowany to taki, który zajmuje się naprawami konkretnych produktów, gdyż współpracuje z ich twórcą. Dla przykładu: autoryzowany serwis HP oznacza, że naprawa drukarek hp to ich główne zadanie.

Serwis gwarancyjny, a precyzyjniej mówiąc – pogwarancyjny to punkt napraw, który zaopiekuje się sprzętem, kiedy skorzystanie z warunków gwarancji w przypadku uszkodzenia nie jest możliwe lub jest znacząco utrudnione.

W czym serwisy autoryzowane i pogwarancyjne są lepsze od „zwykłych” serwisów? Autoryzowane punkty napraw są dobrym wyborem jeśli posiadamy sprzęt wysokiej klasy – takie serwisy specjalizują się w naprawie urządzeń konkretnych marek. Istnieje więc większa szansa, że naprawią drukarkę konkretnego producenta zgodnie z jego standardami, gdyż doskonale je znają.

Serwisy pogwarancyjne są ważne z punktu widzenia samego faktu uszkodzenia lub nieposiadania gwarancji. Wiele osób korzysta z takich serwisów, gdyż aktualne gwarancje udzielane na produkty takie jak drukarki, kserokopiarki i inne, podobne maszyny są zazwyczaj bardzo szczegółowe i często bezlitosne – nie obejmują wielu rodzajów uszkodzeń, także tych bardzo popularnych. Dlatego warto mieć zaufany serwis, który pomoże, gdy sprzęt odmówi posłuszeństwa.

Porządny serwis z doświadczeniem

Jeśli szukasz porządnego serwisu z doświadczeniem, odwiedź https://serwis-druk.pl/ – autoryzowany serwis drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych w Warszawie! Nie będziemy Cię oszukiwać – klienci do Nas nie wracają, bo nie mają po co! Skoro sprzęt działa, nie trzeba Nas ponownie odwiedzać.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności