lederboard

Backstage sesji LAVARD na sezon jesień-zima 2016/2017


Przełom lata i jesieni to moment premiery nowej kolekcji LAVARD, a co za tym idzie także świeżej sesji wizerunkowej marki. Nim jednak fotografie wykonane przez Bartka Wieczorka ujrzą światło dzienne, zachęcamy do przyjrzenia się zdjęciom z backstage’u. Ich autor, Wojciech Stopka, świetnie uchwycił atmosferę tego, co działo się podczas sesji. Czyż taki przedsmak nie robi ochoty na więcej?

 

 

Sesja wizerunkowa marki LAVARD na sezon jesień-zima 2016/2017 miała miejsce w plenerze. Za plan zdjęciowy posłużył klimatyczny teren znajdującego się w Krakowie Browaru Lubicz.

 

LAVARD_JZ_2017_backstage_13_s

 

Fotografie po raz kolejny wykonał Bartek Wieczorek (LAF AM) – jeden z najzdolniejszych polskich fotografów mody, a atmosferę backstage’u uchwycił Wojciech Stopka. Za makijaż była odpowiedzialna Iza Kućmierowska, a o fryzury modeli zadbał Kacper Rączkowski (D’Vision Art). Stylizacje przygotowali: Marta Harner, Edyta Gacek (LAVARD), Aleksandra Gawlik (LAVARD) i Mateusz Gacek (LAVARD).

Przed obiektywem po raz kolejny stanął Michael z Kult Management. Partnerowała mu Weronika z agencji Milk.

 

LAVARD_JZ_2017_backstage_2s

 

Sesję wyprodukowała agencja LAF.

Za marketing odpowiedzialni są Marcin Dzielski (LAVARD) i Klaudia Gacek (LAVARD).

 

LAVARD to jedna z największych rodzinnych firm odzieżowych w Polsce, działająca na rynku nieprzerwanie od 1975 roku. Styl marki LAVARD adresowany jest do wymagających mężczyzn, którzy cenią sobie najwyższej jakości krawiectwo oraz elegancję i ponadczasowy styl. W ofercie marki znajdują się m.in. płaszcze, kurtki, garnitury, marynarki, spodnie, koszule oraz krawaty. Kolekcje wprowadzane są do sprzedaży co sezon, w zgodzie z rytmem modowego kalendarza i obowiązującymi trendami. W 2015 roku LAVARD rozbudowała markę o linię Lavard Woman. To ubrania przeznaczone dla kobiet, które poszukują stylowych rozwiązań w połączeniu z zasadami eleganckiego dress codu. Kolekcje marki Lavard dostępne są w ponad stu firmowych sklepach w całej Polsce.

Więcej informacji na www.lavard.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności