Bacówka Radawa & Spa****? Ruszamy w drogę!

Jeśli twoja rodzina ma już dość zimy i siedzenia w domu, to znak, że trzeba opuścić szare, miejskie mury i wyruszyć na wyprawę do miejsca, które urzeka czystym powietrzem i licznymi atrakcjami dla małych i dużych!

 

Choć tęsknimy za wiosną, zima wciąż nie odpuszcza… Zupełnie jak nasze pociechy, których naczelne hasło: „Mamo, nudzi mi się” może doprowadzić do szłau. Zamiast narzekać na kapryśną pogodę, zamiast podsuwać dzieciom tablet, lepiej porwać całą rodzinę do miejsca, w którym my, dorośli, odpoczniemy i zregenerujemy siły, a nasze skarby przeżyją niesamowitą przygodę na łonie natury i nauczą się wielu nowych rzeczy. Gdzie znajdziemy na mapie taki zakątek, w którym każdy, bez względu na wiek, naładuje swoje akumulatory i zapomni o przedwiosennym zmęczeniu? To Hotel Bacówka Radawa & SPA****, leżący na Podkarpaciu, pośród lasów i łąk generujących czyste, nieskażone smogiem powietrze. Nowoczesny obiekt, który powstał w maju 2017 roku, to coś więcej niż miejsce do odpoczynku – to przede wszystkim pełna magii kraina, która dorosłym zapewnia regenerację sił, a dzieciom nie pozwala nudzić się. Zamiast tego, w Bacówce na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji, które wymyśliły i przetestowały dzieci właścicieli Bacówki:

basen

– Ponieważ jestem mamą trójki wspaniałych urwisów doskonale wiem, czego potrzebują rodzice i ich pociechy w trakcie wypoczynku za miastem. Tak naprawdę to Julka, Olek i Tosia stworzyli to miejsce; doradzili, sprawdzili i podrzucili masę pomysłów, z których dzisiaj korzystają najmłodsi goście Bacówki Radawa & SPA****. To dzięki nim powstał dwumetrowy pluszak o imieniu Bacuś i paszporty, które dzieci wypełniają podczas pobytu, a także place zabaw, sala kinowa, w której mogą chrupać popcorn podczas wieczornego seansu i stado owieczek dokarmianych przez małych gości. Oprócz tego opracowaliśmy zabiegi SPA dla maluchów i audiobook z przygodami Bacusia, który towarzyszy w drodze powrotnej do domu. To wszystko stworzyła nieograniczona wyobraźnia dzieci, które zbudowały ten hotel siłą swojej fantazji. – mówi Joanna Preisner, właścicielka Hotelu.

168

 

Nic dziwnego zatem, że hotel Bacówka Radawa & SPA**** to miejsce, które cieszy się rosnącą popularnością wśród zmęczonych miastem turystów. Weekend spędzony w obiekcie przywraca rodziców do życia, regeneruje i oczyszcza organizm. Dla dzieci z kolei to fantastycznie, twórczo spędzony czas, o którym nasze pociechy będą jeszcze długo opowiadać swoim kolegom z przedszkola czy szkoły.

Zauroczone Bacówką maluchy nie będą już bez końca narzekać na nudę. Zamiast tego będą dopominały się o to, by spędzić kolejny weekend w hotelu Bacówka Radawa & Spa****. Czy można odmówić tej przyjemności dzieciom i… całej rodzinie?

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności