lederboard

Bacówka Radawa & Spa**** – spójrz na świat oczami dziecka!

Ktoś mógłby powiedzieć, że w naszym kraju jest wiele miejsc, w których można rodzinnie spędzić udany weekend. Ale żaden obiekt nie ma w swej ofercie tylu atrakcji dla dzieci co hotel Bacówka Radawa &Spa****!

 

Choć pogoda póki co nas jeszcze nie rozpieszcza, powoli zaczynamy rozglądać się szukając miejsca na spędzenie wiosennego weekendu: nie tylko tego najdłuższego, majowego. W naszym kraju nie brak urokliwych zakątków, w których można odpocząć i nieco podładować akumulatory. Kłopot jednak zaczyna się wtedy, gdy w planach mamy weekend rodzinny, wówczas musimy poszukać obiektu, gdzie najważniejszymi gośćmi będą nasze dzieci. Niestety, nie jest to takie proste; w praktyce okazać się bowiem może, że w hotelu, który sobie upatrzyliśmy jest tylko jedna atrakcja dla maluchów: telewizor. Na szczęście jest Bacówka Radawa & Spa****, magiczne miejsce położone na Podkarpaciu, które kusi cudownym klimatem i bogatym programem dla najmłodszych gości!

Tu nie ma miejsca na nudę! Przede wszystkim Bacówka każdego dnia zapewnia opiekę Kids Concierge dla dzieci. Czas naszych pociech zostanie kreatywnie zagospodarowany dzięki zajęciom ruchowym na świeżym powietrzu (wspaniałe place zabaw, możliwość podziwiania żywych, uroczych owieczek!), warsztatom tematycznym, DIY, śniadaniom z maskotką Bacusiem. Jeśli pogoda spłata figla, z ust naszych dzieci na pewno nie usłyszymy: „Mamo, tato, nudzi mi się”. Na terenie Bacówki na dzieci czeka bowiem: sala kinowa, pokój zabaw, pokój klocków, piłkarzyki, gry i bajki. Twoje dziecko we wszystkim cię naśladuje? To wcale nie oznacza, że na czas pobytu musisz zrezygnować ze swoich przyjemności, takich jak zabiegi Spa. W hotelu Bacówka, w strefie Wellness specjalne zabiegi czekają nie tylko na ciebie, ale też na twoją pociechę.

6

Pobyt w Bacówce pozwoli też uświadomić najmłodszym gościom, że zdrowe jedzenie może być także… smaczne! Jak to możliwe? Wszystko dzięki pysznym posiłkom przygotowanym na bazie naturalnych podkarpackich produktów regionalnych, z których mistrzowie kuchni potrafią wyczarować niezapomniane dania, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dodajmy do tego świeżo wyciskane soki, czy możliwość zamówienia koszyka piknikowego pełnego przysmaków, by zrozumieć, dlaczego dzieci kochają śniadania, obiady i kolacje w hotelu Bacówka Radawa &Spa****!

Liczba atrakcji, które czekają na małych i dużych gości z pewnością sprawi, że twoja rodzina nie raz będzie chciała tu wrócić.  Nic dziwnego zatem, że Hotel Bacówka Radawa & SPA**** może poszczycić się prestiżowymi nagrodami: wygraną w konkursie Hotel Przyjazny Rodzinie oraz statuetką „Bestseller Roku 2018” . Najlepszą rekomendacją dla tego obiektu są jednak uśmiechnięte twarze dzieci… i ich rodziców!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności