Bacówka – radość Dziecka, spokój Mamy!

Szukasz miejsca do wypoczynku, gdzie bawiące się dzieci nie są dla nikogo problemem, a karmiącej matki nikt nie traktuje jak nieproszonego gościa? Zaplanuj wypoczynek w Hotelu Bacówka Radawa Spa****!

 

 

Coraz dłuższe dni i piękna pogoda zachęcają nas do wyruszenia z dala od zgiełku wielkich miast. Zarówno krótki weekendowy wypad, jak i dłuższe wakacje przynieść mogą wiele radości zmęczonym nawałem codziennych obowiązków rodzicom, jak i ich dzieciom. Niestety, zdarza się również, że wracamy z takich wypadów z poczuciem rozczarowania…

Powodem wcale nie jest załamanie pogody, lecz zachowanie, takie jak: jawnie okazywana niechęć i niezadowolenie z powodu goszczenia rodzin z małymi  dziećmi (w skrajnych przypadkach rodzice byli nawet wypraszani z obiektów!). O tym, że to zjawisko wcale nie jest marginalne, świadczyć mogą opinie wielu młodych matek, na przykład blogerek, które bezlitośnie potrafią wytknąć miejsca nieprzyjazne rodzinom z dziećmi. Podobna sytuacja może przytrafić się właściwie każdej rodzinie, zamiast jednak martwić się czy złościć na zapas, lepiej zawczasu wybrać miejsce, gdzie dziecko jest Gościem Numer Jeden – takie jak Hotel Bacówka Radawa Spa****!

spa3

W Bacówce odpocząć mogą zarówno duzi, jak i mali goście. Na tych ostatnich czeka tu beztroska przygoda, szalona zabawa i niezliczone atrakcje dostępne bez względu na to, czy w trakcie pobytu pogoda będzie nas rozpieszczać, czy może spłata nam figla! – basen, zajęcia z Kids Consierge, sala klocków, bajecznie kolorowe place zabaw, maskotka Bacuś i opowiadane przez nią bajki, sala kinowa czy wreszcie stajenka z prawdziwymi owieczkami – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na najmłodszych gości Bacówki (pełną listę niespodzianek znajdziemy na profilu Hotelu na Facebooku!).

Bacówka to zatem idealne miejsce do wypoczynku dla rodzin z dziećmi – tu nikt nie spojrzy z dezaprobatą na karmiącą matkę czy bawiącego się wesoło (lub płaczącego!) brzdąca. Zamiast tego na maluchy czeka beztroska i kreatywna zabawa, a na rodziców- uśmiech, zrozumienie, wymarzona chwila oddechu…

Więcej o ofercie hotelu na stronie: http://www.bacowkaradawa.pl/

Joanna Bielas

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności