lederboard

Bądź Mistrzynią Żonglowania, nie mistrzynią wymówek!

Dzieci, praca, dom, zakupy – współczesne kobiety są tak przytłoczone ilością obowiązków, że nie mają już czasu myśleć o Sobie… a może tylko tak się nam wydaje?

 

 

Każda pracująca mama uskarża się na brak wolnego czasu, który mogłaby poświęcić Swojej pasji, poszerzaniu umiejętności, odkrywaniu talentów. W efekcie współczesne kobiety żyją w ciągłym biegu i rozdarciu pomiędzy życiem zawodowym, a rodziną. Rezultatem tego może być permanentne zmęczenie, pogłębiający się stres, poczucie, że choć każdego dnia dajemy z Siebie sto, a nawet dwieście procent, to na żadnym polu nie czujemy się jak mistrzynie. Do czego może nas doprowadzić taka żonglerka? Zdaniem Kingi Bogdańskiej, do pogłębiającej się frustracji:

– Patrząc na moje doświadczenia okazuje się ze mimo wsparcia, mimo bliskich w trudnych momentach i tak jesteśmy Same. Same musimy sobie poradzić w kryzysowych momentach i odnaleźć siłę w Sobie, aby znowu wstać i działać. Obserwując Siebie sprzed kilku lat miałam wrażenie, że działam jak cyborg. Mój duch, moje potrzeby, mój głos i miłość do Siebie Samej zostały stłumione. Czas był przeliczany na złotówki, na czynsz, za zakupy, na nianie. To nie było życie na jakie zasługiwałam, nie tak chciałam żyć. – wspomina Kinga Bogdańska.

Dlatego bazując na własnych przeżyciach zbliżonych do doświadczeń wielu pań, Kinga Bogdańska opracowała program rozwojowy, który pomaga kobietom odzyskać pewność siebie i radość z życia. Autorskie metody działania i indywidualne podejście sprawiają, że przesłanie Kingi Bogdańskiej trafia do wielu współczesnych kobiet, które chcą wyrwać się ze szponów rutyny i pragną zawalczyć o Siebie:

– Każda z nas ma mnóstwo problemów i wyzwań, które stawia nam godzenie życia prywatnego, roli matki, z rolą kobiety przedsiębiorczej. Nie jest to łatwe zadanie. Bardzo ważne jest to, że uświadamiacie Sobie te problemy. To krok pierwszy. Kolejnym krokiem jest spojrzenie im w oczy, możecie zmienić je, przepracować, wyprzeć lub wyrzucić. Decyzja co z tym zrobicie należy do Was. – przekonuje Kinga Bogdańska.

Problem jednak polega na tym, że większość z nas nie tyle nie ma czasu, by poznać swoje talenty, co nie potrafi ustalić priorytetów. Tymczasem, jak przekonuje Kinga Bogdańska, zmiany najlepiej dokonywać dzięki metodzie „Siedmiu Krasnoludków” czyli małych kroczków, gdzie każdego dnia, powoli i wytrwale uczymy się zarządzania własnym czasem, asertywności, szacunku do Siebie, radzenia sobie ze stresem – wszystkich umiejętności, dzięki którym co wieczór kładąc się do łóżka czujemy się jak Mistrzynie, w zgodzie z Sobą!

Porzuć narzekanie, czas na działanie! Dzięki autorskim metodom rozwojowym Kingi Bogdańskiej, które wypływają z osobistych doświadczeń, uwierzysz w to, że możesz zmienić Swoje życie – i będzie to zmiana na lepsze!

Więcej na www.kingabogdanska.com 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności