Bądź modna nawet z plecakiem. Styl sportowy jest trendy


Jaki styl jest obecnie najsilniejszy? Oczywiście sportowy, który na stałe zagościł w tegorocznych outfitach. W końcu nastał czas w którym można wymienić niewygodne torebki na stylowy plecak, będąc przy tym ciągle trendy.

 

Z plecakiem na pewno już nie musisz czuć się jak małe dziecko. Mit o tym, że plecak jest absolutnie nie do przyjęcia w świecie mody został dawno obalony. Na wybiegach królują sneakersy, więc i plecaki wracają do gry. Wszystko zależy od umiejętnego wybrania modelu i wyczucia stylu.

Uwaga na kolory

Każda z nas chciałaby mieć idealne dodatki w swojej szafie, które będą pasowały do wszystkiego. Szarości, odcienie granatu to kolory, które dominują w designie. Wybierz plecak w minimalistycznych kolorach, które dopełnią cały look.

Dopasowanie

Nikt nie chce wyglądać jak kolorowy ptak, dlatego też do plecaka trzeba dopasować resztę stroju. Delikatne, stonowane kolory powinny pojawiać się w reszcie outfitu. Z „nudnej“ klasyki- wąskie spodnie, biała koszula, skórzana kurtka i plecak z jednym dominującym kolorowym akcentem, który nada całości lekkości.

 

Bez tytułu

 

Na wysokiej stopie

Oczywiście nie trzeba rezygnować z klasycznego stylu za każdą cenę. Połączenia elementów, które w ogóle do siebie nie pasują to norma w świecie mody. Także plecak można nosić nawet do szpilek. Zapomnijmy o workowatych, ogromnych plecakach, sięgnijmy po takie, których materiał przypomina torebki, a będą one niezbędnym elementem codziennych stylizacji.

Na jednym ramieniu

Noszenie plecaka na jednym ramieniu jest po prostu trendy. Widać to na pokazach domu Prada, gdzie modelki nonszelancko zarzucają plecak na ramię.

 

Bez tytułu

Możemy wypróbować ten styl na codzień, ale miejmy na uwadze swoje zdrowie- z ciężkim plecakiem na jednym ramieniu będziemy odczuwać bóle kręgosłupa.

Nosicie plecaki do codziennych stylizacji? A może jest to dla Was obciachowy trend?

Zapraszamy na: http://www.topgal-plecaki.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności