Baltiqa Day Spa- perła Bałtyku

Pomorze słynie z wielu miejsc, gdzie można profesjonalnie zadbać o urodę. Wśród nich pod każdym względem wyróżnia się jednak Baltiqa Day Spa!

 

Jest takie miejsce na mapie Pomorza, gdzie świat piękna i zdrowia spotykają się po to, by działając w całkowitej harmonii pomóc nam zadbać zarówno o ciało, jak i duszę. To miejsce, w którym swą strefę znajdą wielbicielki zabiegów upiększających, miłośnicy relaksujących masaży i wprowadzających w blogi nastrój zabiegów spa. Mowa oczywiście o Baltiqa Day Spa – idealnym ośrodku dla tych, którzy oczekują najwyższych standardów, profesjonalnej obsługi i zachwycających efektów!

Dlaczego warto skorzystać z bogatej oferty tej marki? Przede wszystkim Baltiqa Day Spa to nie tylko jeden punkt na mapie, lecz aż 5 lokalizacji w luksusowych hotelach: Villa Baltica, Molo i Rezydent w Sopocie, Scandic w Gdańsku oraz River Style w Redzie. Pierwszy obiekt Baltiqa Day Spa powstał w 2013 roku, wyznaczając nowe standardy pielęgnacji urody, co ma swoje odzwierciedlenie w rosnącej z roku na rok liczbie gości.

Poza tym, w Baltiqa Day Spa znajdziemy kilka stref, dzięki czemu łatwiej zaplanujemy wizytę, takich jak: oferująca usługi z zakresu medycyny estetycznej Baltiqa Clinic, Baltiqa Hair Design oraz Baltiqa Therapy, gdzie czekają na nas profesjonalni fizjoterapeuci. Nie można też nie wspomnieć o strefie spa- największej atrakcji Baltiqa Day Spa!

– Luksusowe rytuały, wśród których godne polecenia są zwłaszcza zabiegi na twarz, to idealny wybór dla przesuszonej słońcem skóry, z kolei zabiegi dla ciała sprawią, że bez kompleksów odsłonimy je w bikini czy letniej sukience. – mówi właścicielka salonów Magdalena Cal-Kamińska.

Największym sekretem Baltiqa Day Spa jest jednak filozofia marki. Właścicielom Baltiqa Day Spa przyświecała bowiem idea wykreowania miejsca oferującego jak najwięcej możliwości zadbania o lepszą formę i piękno. Baltiqa Day Spa realizuje te założenia w 100%!

Więcej o salonie na www.baltiqadayspa.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności