Barbara Lech w ekskluzywnym gronie Polskich Lwic Biznesu


Wciąż nie milkną echa wyjątkowego wydarzenia – gali Lwic Biznesu 2016, które odbyło się 30 września, w warszawskim Hotelu Double Tree by Hilton. Impreza zorganizowana przez magazyn Law Business Quality zgromadziła wiele osobistości ze świata biznesu, nauki i kultury.

Kolejna, druga już edycja Lwic Biznesu, to ukłon w stronę kobiet aktywnych i ambitnych, które każdego dnia udowadniają swoje zaangażowanie w aktywność zawodową, pomoc charytatywną i równowagę w życiu osobistym.

Podczas gali, oprócz uroczystej premiery najnowszej książki wydawnictwa I.D. Media „Lwice Biznesu- inspirujące wywiady z kobietami sukcesu”, wręczono także statuetki kobietom wyróżnionym przez jury i czytelników magazynu Law Business Quality.

Wszystkie te niezwykłe osobowości połączyły: pasja i chęć do osiągania zamierzonych celów, a także pokora i wiara i niezłomność w drodze po sukces.

 

dsc_5972

 

Jedną z laureatek, wyróżnionych przez wydawnictwo I.D. Media jest Barbara Lech, Life&Biznes Coach. Pani Barbara specjalizuje się w coachingu wizerunku. Sama siebie definiuje, jako „artystyczny umysł ścisły”. Przeszkoliła kilka tysięcy osób, współpracując z wieloma firmami w zakresie kreowania wizerunku i rozwoju osobistego. Od 2015 skoncentrowana głównie na coachingu i szkoleniach biznesowych dla firm. Absolwentka jubilerstwa w PLSP, zwolenniczka poglądu, iż w życiu ważna jest: koncentracja, kierunek działań i konsekwencja. Ukończyła studia na kierunku malarstwo, zarządzanie firmą, rachunkowość, terapie naturalne, coaching i mentoring. Ma wiele pasji i nieustannie się doszkala.

– Udział w gali Lwic Biznesu był dla mnie ogromną przyjemnością. Już sama nominacja była niemałym zaskoczeniem i zaszczytem. Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa, dziękuję Ilonie i wszystkim, którzy na mnie głosowali. Sama gala była przygotowana na najwyższym poziomie, przebywanie wśród wspaniałych kobiet sukcesu, możliwość rozmowy i poznania ich historii był lekcją doskonałości. Jestem dumna patrząc na statuetkę. Teraz już wiem, że moja praca jest potrzebna i doceniana przez innych, a gala była uhonorowaniem pracy z innymi kobietami. Kochane, dziękuję Wam za to, że jesteście – powiedziała Barbara Lech redakcji magazynu Law Business Quality.

A my przychylamy się do motta Pani Barbary, które przekazuj swoim klientom: „Doceń swoje piękno”, „Doceń siebie”.

Magdalena Sarnecka

fot. Witold Szczekowski

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności