Bentley Golf Invitational po raz pierwszy w Polsce!

Brytyjska marka organizuje pierwszą w Polsce edycję autorskiego turnieju Bentley Golf Invitational. Od 30 sierpnia uczestnicy zawodów zmierzą się w Sand Valley Golf Resort, uznawanym przez Golf World za jedno z najlepszych miejsc do gry w golfa w Europie. Przez dwa dni turnieju gracze wezmą udział w indywidualnych rozgrywkach w kategorii stableford netto na osiemnastu dołkach w trzech grupach handicapowych. Zgodnie z założeniami organizatorów wydarzenie ma zapewnić unikalne doświadczenia sportowe oraz motoryzacyjne klientom i fanom marki.

 

– Formuła invitational, czyli uczestnictwa za zaproszeniem, pozwoli nam zapewnić jak najwyższy poziom wydarzenia nie tylko pod względem sportowym, ale i wyjątkowej atmosfery turnieju – mówi Piotr Jędrach, dyrektor salonów Bentley Warszawa i Bentley Katowice. – Zależy nam, by Bentley Golf Invitational stał się wzorem pod względem luksusu, wysublimowania i radości z gry w golfa.

Najwyższa jakość i wyjątkowe samochody
Uczestnicy zamieszkają w willach z basenami utrzymanych w skandynawskim stylu. Podczas wydarzenia skorzystają z cateringu warszawskiej restauracji Belvedere, wymienianej w Czerwonym Przewodniku Michelin Main Cities of Europe jako jedno z 16 najbardziej niezwykłych miejsc na kulinarnej mapie Polski. Wydarzeniem specjalnym będzie gala turnieju, przygotowana w formie garden party z muzyką na żywo.

Na terenie klubu golfowego pojawią się również wyjątkowe samochody Bentleya, które zajmują szczególne miejsce w historii marki. Wśród już potwierdzonych modeli znalazły się zrekonstruowany przez zespół Mulliner Bentley Blower, który wygrał słynny wyścig Le Mans w 1924 roku, oraz Bentley Speed 8, który zwyciężał w tym wyścigu w latach 2001-2003.

Podróż do Anglii i dzieło brytyjskiego rzemieślnictwa
Zwycięzca pierwszej edycji Bentley Invitational otrzyma między innymi zaproszenie na stylową podróż do zakładów Bentleya w Crewe, gdzie zostanie oprowadzony przez kolejne etapy tworzenia luksusowych modeli. Organizatorzy zapewniają, że sama podróż będzie odzwierciedlać wyszukanie, wygodę i komfort brytyjskiej marki. Najlepszy golfista zdobędzie również zestaw akcesoriów golfowych marki Bentley. Z kolei Macallan, globalny partner Bentley Motors, zapewni laureatom nagrody w postaci butelek limitowanych serii światowej sławy whisky.

– Bentley od lat wspiera ten szlachetny sport w różnych częściach świata. Tym bardziej cieszy nas, że kolejne wydarzenie będzie mieć miejsce właśnie w Polsce i to na jednych z najlepszych pól w całej Europie – stwierdza Piotr Jędrach. – Zależy nam, by goście poczuli ten wymiar luksusu i ekskluzywności, który od ponad stu lat kojarzy się z naszą marką.

I edycja Bentley Golf Invitational
30-31.08
Sand Valley Golf Resort k/Pasłęka
Bentley-invitational.pl

Partnerem wydarzenia jest marka Macallan

O marce

Bentley Motors to jedna z najbardziej pożądanych marek samochodów luksusowych na świecie. W siedzibie firmy w Crewe znajdują się wszystkie działy marki – projektowania, R&D, mechaniki oraz cztery linie produkcyjne modeli: Continental, Flying Spur, Bentayga i Mulsanne. Połącznie wyrafinowanego rzemiosła, opartego na umiejętnościach przekazywanych z pokolenia na pokolenie, z inżynierską biegłością oraz najnowocześniejszą technologią stanowi wyróżnik Bentleya jako jednej z brytyjskich marek samochodów luksusowych. Bentley stanowi przykład brytyjskiego wytwórstwa wysokiej jakości w najlepszym wydaniu. W zakładach w Crewe pracuje około 4 000 osób. W Polsce oficjalni dealerzy samochodów w Bentley znajdują się w Warszawie i w Katowicach.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności