lederboard

Bezpłatne warsztaty „Inspiracje ku Przedsiębiorczości” w Katowicach

Według statystyk i badań GUS*, w Polsce jest zarejestrowanych ponad 3 mln działalności gospodarczych. W Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej w przeciągu jednego tygodnia rejestruje się około 2500 nowych firm. To dowód, na to, że Polska rozwija się jako społeczeństwo przedsiębiorcze. Niemniej jednak większość przedsiębiorców ma obawy przed regulacjami prawnymi i biurokracją, które często są hamulcem na drodze do rozwoju. Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości poprzez organizację bezpłatnych warsztatów edukuje i wspiera przedsiębiorców w tym zakresie. Bezpłatne warsztaty
w Katowicach odbędą się 29 sierpnia o godz. 17.15 w hotelu Angelo by Vienna House
w Katowicach przy ulicy Sokolskiej 24.

Coraz częściej słyszymy, że ktoś ze znajomych porzucił etat aby rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Zamiast pracować w systemie odtwórczym i realizować polecenia, młodzi ludzie wybierają pracę zadaniową. Nie przeraża ich większa odpowiedzialność za własne działania ani to, że na początku ze wszystkim będą musieli poradzić sobie sami. Do najpopularniejszych zawodów występujących w formie samozatrudnienia należą m.in: grafik, programista, tłumacz, copywriter, doradca biznesowy, specjalista ds. PR i handlowiec. Takie osoby potrzebują rzetelnej wiedzy na temat prowadzenia działalności gospodarczej, m.in. księgowości, marketingu i sprzedaży, aby potrafili samodzielnie poradzić sobie w prowadzeniu firmy. Szukają również inspiracji do dalszego działania oraz nowych kontaktów biznesowych. Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości! wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców organizuje bezpłatne warsztaty pod hasłem „Inspiracje ku Przedsiębiorczości”. Spotkania odbyły się już w Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu.

Podczas warsztatów Wojciech Izbicki z Nessi Sportswear opowie jak tworzyć pożądany wizerunek firmy w Social Mediach. O tym, jak zarządzać swoim czasem podpowie Rafał Pawłos.
Dorota Mastalska z Areny Biznesu wyjaśni jak efektywnie nawiązywać relacje biznesowe.
Po przerwie kawowej radca prawny Michał Janiszek opowie o nowym pakiecie ułatwień
dla przedsiębiorców. Na zakończenie spotkania ekspert z firmy Tax Care, Mateusz Grodecki opowie o optymalizacji podatkowej i innych sposobach na oszczędności w firmie. Spotkania Fundacji
są zawsze bezpłatne i na najwyższym poziomie merytorycznym. Dlatego, jeśli poważnie myślisz
o swoim biznesie już dziś zapisz się na bezpłatne szkolenie.

Aby wziąć w nim udział wystarczy przesłać zgłoszenie za pośrednictwem formularz na stronie internetowej Fundacji:

https://fundacja.taxcare.pl/konferencje/katowice-inspiracje-ku-przedsiebiorczosci/

„Inspiracje ku Przedsiębiorczości” w Katowicach odbędą się 29 sierpnia o godz. 17.00 w hotelu Angelo by Vienna House przy ulicy Sokolskiej 24 w Katowicach.

Więcej na temat Fundacji Tax Care na stronie internetowej: fundacja.taxcare.pl

*www.stat.gov.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności