lederboard

Bezpłatne warsztaty „Inspiracje ku Przedsiębiorczości” w Warszawie

Według statystyk i badań GUS*, w Polsce jest zarejestrowanych ponad 3 mln działalności gospodarczych. W Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej w przeciągu jednego tygodnia rejestruje się około 2500 nowych firm. To dowód, na to, że Polska rozwija się jako społeczeństwo przedsiębiorcze. Niemniej jednak większość przedsiębiorców ma obawy przed regulacjami prawnymi i biurokracją, które często są hamulcem na drodze do rozwoju. Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości poprzez organizację bezpłatnych warsztatów edukuje i wspiera przedsiębiorców w tym zakresie. Bezpłatne warsztaty w Warszawie odbędą się 20 lipca o godz. 17.00 w Millenium Plaza przy Alejach Jerozolimskich 123 A na 26 piętrze.

Coraz częściej słyszymy, że ktoś ze znajomych porzucił etat aby rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Zamiast pracować w systemie odtwórczym i realizować polecenia, młodzi ludzie wybierają pracę zadaniową. Nie przeraża ich większa odpowiedzialność za własne działania ani to, że na początku ze wszystkim będą musieli poradzić sobie sami.

Do najpopularniejszych zawodów występujących w formie samozatrudnienia należą m.in: grafik, programista, tłumacz, copywriter, doradca biznesowy, specjalista ds. PR i handlowiec. Takie osoby potrzebują rzetelnej wiedzy na temat prowadzenia działalności gospodarczej, m.in. księgowości, marketingu i sprzedaży aby potrafili samodzielnie poradzić sobie w prowadzeniu firmy. Szukają również inspiracji do dalszego działania oraz nowych kontaktów biznesowych. Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości! wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców organizuje bezpłatne warsztaty pod hasłem „Inspiracje ku Przedsiębiorczości” w Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Podczas warsztatów Natalia Kościuk z Pracowni Biznesu i opowie o 10 najczęściej popełnianych błędach w sprzedaży. Specjaliści z Tax Care SA. rozwieją wątpliwości związane z podatkami i finansami. Magdalena Łapińska zdradzi tajniki samodzielnego tworzenia stron i sklepów internetowych, oraz fan page’y na Facebooku. Na zakończenie spotkania Joanna Gołębiewska, Dyrektor Zarządzający Lensomai Communication, podpowie
jak wykorzystać Public Relations do promocji biznesu.

Spotkania Fundacji są zawsze bezpłatne i na najwyższym poziomie merytorycznym. Dlatego, jeśli poważnie myślisz o swoim biznesie już dziś zapisz się na bezpłatne szkolenie.

Aby wziąć w nim udział wystarczy przesłać zgłoszenie za pośrednictwem formularz na stronie: https://fundacja.taxcare.pl/konferencje/warszawa-inspiracje-ku-przedsiebiorczosci/

„Inspiracje ku Przedsiębiorczości” w Warszawie odbędą się 20 lipca o godz. 17.00 w Millenium Plaza,AlejeJerozolimskie 123 A na 26 piętrze w sali A.

Więcej na temat Fundacji Tax Care na stronie internetowej: www.http://fundacja.taxcare.pl
oraz Facebooku: www.facebook.com/twojainicjatywa/

*www.stat.gov.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności