lederboard

BiznesHub – świeże podejście do biznesowej kampanii reklamowej

Hubmedia jest agencją digital, która na rynku ma już wieloletnie doświadczenie w reklamowaniu i promowaniu największych firm. Zajmują się tworzeniem i dystrybucją treści, które odpowiadają najbardziej wymagającym wytycznym. Kompleksowe podejście do promocji i strategii z wymiernymi wynikami zwiększa zainteresowanie odbiorców, dlatego też stworzyli projekt BiznesHub.

 

 

BiznesHub to świeże podejście do biznesowej kampanii reklamowej z połączeniem wysokiej jakości treści i dopasowanie kanałów komunikacji oraz skuteczny zasięg w wyselekcjonowanej grupie docelowej na łamach telewizji Binzes24.

BIZNES24 HD w całości poświęcony tematyce finansów osobistych, rynków, gospodarki i zarządzania. Tematy omawiane są w codziennych programach informacyjnych, programach poradnikowych oraz publicystycznych. W ofercie znajdują się również filmy dokumentalne pokazujące jak skutecznie prowadzić biznes, autorskie programy gwiazd dziennikarstwa biznesowego, inspirujące rozmowy z biznesowymi insider’ami, vlogerami, influencerami i youtuberami.

BiznesHub to coś więcej, niż zaplanowane i przemyślane strategie reklamowe, to grupa specjalistów z wieloletnim doświadczeniem medialnym. Ludzie dbający o jakość treści i statystyki publikacji. Projekty biznesowe wspieramy działaniami PR zarówno w mediach tradycyjnych jak i cyfrowych. Mamy dostęp do ponad 10 tysięcy redakcji w całej Polsce oraz bazę kontaktów do mediów zagranicznych. Nasi doświadczeni redaktorzy zapewniają opiekę przy publikowanych treściach i wywiadach. Uczestniczymy w wydarzeniach, na których wręczane są nagrody dla największych przedsiębiorstw za ich działania. Jako agencja mamy możliwość uczestnictwa w największych forach gospodarczych, przedsiębiorczych i ekonomicznych. Dla klientów organizujemy też spotkania prasowe, które zwiększają możliwość dotarcia bezpośrednio do mediów.

W kampanii stawiamy zarówno na jakość treści pisanych przez grupę naszych redaktorów. Nasze wieloletnie współprace z mediami o jakie dba nasza grupa pr-owa pokazuje, że nasze treści często są czytane, słuchane i oglądane przez odbiorców.

Zaplanowane strategie działań w social mediach i nasza baza influncerów oraz celebrytów pozwala na dotarcie do grupy docelowej. BiznesHub to projekt stworzony dla firm, które stawiają na rozwój marki i produktów zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Nasz kompetentny zespół redakcyjny ma doświadczenie w wykonywaniu materiałów telewizyjnych, komunikatów prasowych, notek, depesz, artykułów oraz wywiadów. Świadczymy też usługi korekty treści oraz tłumaczeń na języki obce. Możemy również przeprowadzić szkolenie z wystąpień publicznych lub zorganizować szkolenie specjalne. Profesjonalna opieka przy realizacji wywiadów i wystąpień sprawi, że nasi dziennikarze podzielą się wiedzą i swoim doświadczeniem jakie zbierali przez lata w mediach.

BiznesHub to profesjonalne podejście i usługa na najwyższym poziomie. O doświadczony zespół zadbał prezes agencji HUBMEDIA – Piotr Wysocki.

Prezes Piotr Wysocki przez 2,5 roku pracował w Codemedia – najpierw jako dyrektor rozwoju biznesu, a potem jako dyrektor marketingu i sprzedaży. Przedtem przez pięć lat pracował w TVN Media, gdzie początkowo był menedżerem w dziale sprzedaży kanału TVN CNBC (obecnie TVN24 Biznes i Świat), a potem kierował tym działem, współpracując z reklamodawcami i z domami mediowymi. Ponadto przez dziewięć lat pracował w dziale reklamy Bonnier Business Polska (wydawcy „Pulsu Biznesu”), m.in. jako head of sales group. Obecnie właściciel warszawskiej agencji digital Hubmedia.

 

https://hubmedia.pl/bizneshub/

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności