Branża logistyczna coraz mocniejsza w Warszawie

Firma z branży logistycznej Qlink Logistics Solutions zdecydowała się przedłużyć i zwiększyć wynajmowaną powierzchnię magazynową i biurową w podwarszawskim parku magazynowym Panattoni Park Pruszków II. Qlink w procesie negocjacji wspierała firma doradcza CBRE.

 

 

Ostatnie lata to dla nas okres dynamicznej ekspansji i rozwoju naszego biznesu nad Wisłą. Coraz większa grupa klientów oraz zakres usług, które dla nich świadczymy, obligują nas do tego, aby działać sprawnie i bez przestojów. Jest to szczególnie ważne dziś, w czasach bardzo wymagających dla branży magazynowej i logistycznej. Przedłużenie umowy i zwiększenie zajmowanej przez nas powierzchni w Pruszkowie to tego najlepszy przykład – mówi Iwona Węglicka, prezes zarządu Qlink Logistics Solutions.

Qlink świadczy usługi w obszarze logistyki od 2011 roku. Koncentruje się głównie na wspieraniu klientów w obszarze optymalizacji operacyjnej – transportu, magazynowania, zakupów oraz pomocy w rozwoju biznesu, w tym w sprzedaży i marketingu. Na przestrzeni lat firma stale poszerza obszar swoich działań, elastycznie reagując na zmieniające się potrzeby rynku, niejednokrotnie je wyprzedzając.

Od początku swojej działalności firma przywiązuje istotną wagę do CSR, rozumianego jako społeczna odpowiedzialność prowadzonego biznesu i uwzględnia ten aspekt w projektowaniu oraz realizacji strategii firmy.

Nowoczesność i świetna lokalizacja

To już trzecia transakcja w ostatnim czasie, w której mieliśmy przyjemność doradzać i wspierać Qlink. Bardzo cieszy mnie intensywny rozwój tej firmy, działającej na szybko rozwijającym i zmieniającym się rynku. Ponowny wybór Panattoni Park Pruszków II był najbardziej optymalną decyzją dla naszego klienta. Doskonała lokalizacja i jakość wynajętej przestrzeni, współpraca z deweloperem obiektu i znajomość projektu to argumenty nie do podważenia – mówi Kamila Joszczuk, Associate Director w Dziale Wynajmu Powierzchni Przemysłowo-Logistycznych CBRE.

Panattoni Park Pruszków II to projekt trzech hal magazynowych o łącznej powierzchni ponad 69 tys. mkw. Są to budynki klasy A, oferujące najwyższą jakość powierzchni magazynowo-biurowej, dostosowane do potrzeb klientów z różnych branż.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.cbre.pl.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności