lederboard

BroCat znowu udowadnia, że zna się na popie! Kawałek „Brudna Gra” już dostępny w sieci

Zespół BroCat zapowiada swój debiutancki krążek i wydaje drugi singiel o ciekawym tytule Brudna Gra. Po energetycznym kawałku Chodź ze mną, grupa prezentuje trochę inne oblicze.

 

 

„Brudna Gra” to połączenie popowych dźwięków z ciekawym, elektronicznym brzmieniem.

Utwór, jak podkreśla wokalistka, Monika Gawrońska, opowiada o kimś nieuczciwym, kto nie postępuje fair.

– To kawałek o osobie, która jest bezwzględna w związku czy biznesie i nie uznaje kompromisów. Bardzo często spotykamy podobnych ludzi na swojej drodze, a w przypadku „Brudnej Gry” mnogość interpretacji sprawia, że wielu słuchaczy w różnych sytuacjach życiowych może łatwo utożsamić się z tekstem tego utworu  – podkreśla wokalistka.

Trudno się nie zgodzić. Dzięki tekstowi, choć gorzkiemu, utwór nabiera niesamowitego pazura.

Tekst napisała Monika Gawrońska, która stworzyła również linię melodyczną wokalu. Aranżem zajął się producent, Łukasz Ewiak. Przy utworze zespół współpracował też z Jakubem Leszczyńskim, a mixem zajął się Darek Grela.

„Brudna Gra”: https://www.youtube.com/watch?v=z6ulRB_D9d0

W sieci teledysk

W dzień premiery singla „Brudna gra”, zespół postanowił podzielić się również teledyskiem do kawałka, w którym występuje wokalistka, Monika Gawrońska u boku przystojnego modela – Michała Kota.

Klip zrealizowano w krakowskim studiu Nieustraszeni Łowcy Dźwięków. Nagraniem teledysku zajęła się firma Mind Productions.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu i atmosfery panującej na planie – to bardzo zgrana i pomysłowa ekipa – zdradził BroCat w jednym z wywiadów.

Teledysk ma już ponad 20 tys. odsłon na You Tube, a pierwszy singiel Chodź ze mną, przekroczył magiczną liczbę 100 tys. odsłon!

– Dostajemy naprawdę miłe komentarze, które tylko nas uskrzydlają – podkreśla Monika Gawrońska.

„Chodź ze mną”: https://www.youtube.com/watch?v=utYw2DyC0go

Płyta już jesienią

Zespół przyznaje, że lubi eksperymentować z muzyką i łączyć kilka stylów. Jak podkreślają członkowie grupy, nie wolno zamykać się na dźwięki.

– Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, brzmienia, nowe rozwiązania muzyczne. Na pewno tworzymy różnorodny, ale zgrany team – podkreśla wokalistka.

BroCat tworzą doświadczeni na polskiej scenie muzycy: Monika Gawrońska, Michał „Magister” Racułt, Piotr „Dames” Damse i Robert „Mały” Kasprzyk. Jak mówią, wszyscy są indywidualistami, ale potrafią znaleźć „wspólny język muzyczny”.

Na płycie, jak zapowiada grupa, znajdzie się kilka ballad, ale pojawią się też utwory taneczne i mocniejsze brzmienia.

Premiery debiutanckiego krążka BroCatu możemy spodziewać się już tej jesieni. Za dystrybucję albumu odpowiada Agora Digital Music

Więcej o zespole:

Facebook: https://www.facebook.com/brocatband/

Instagram: https://www.instagram.com/brocatofficial/?hl=pl

Strona: http://www.brocatofficial.pl/

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności