Carvago – bezpieczny zakup używanego auta!

Kto powiedział, że nabycie samochodu to przedsięwzięcie wymagające wiele zachodu? Kto powiedział, że wybierając idealne auto trzeba przejechać wiele kilometrów? Kto wreszcie powiedział, że kupując pojazd, który nie jest nowy, możemy nie wiedzieć o jego ukrytych wadach? Ktoś, kto nie zna Carvago – nowoczesnego serwisu oferującego auta z drugiej ręki!

Galopujące w zawrotnym tempie ceny sprawiają, że myśląc o własnych czterech kółkach, coraz częściej decydujemy się na wybór pojazdu używanego. Z taką decyzją wiąże się jednak pewne ryzyko… Przede wszystkim, gdy przymierzamy się do zakupu auta, które już jakiś czas było użytkowane, nie mamy 100% pewności, że sprzedawca nie zataił przed nami stłuczki, nie cofnął licznika, nie zamaskował usterek… Poza tym, wybierając używany samochód często nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele psychologicznych sztuczek mogą stosować sprzedawcy, by wywrzeć na nas presję i nakłonić do zakupu. Dla wielu osób problemem może też być konieczność załatwienia wszystkich niezbędnych formalności, takich jak zarejestrowanie pojazdu czy jego ubezpieczenie…

Zamiast komplikować sobie życie, lepiej wybrać prostszą, a przede wszystkim bezpieczniejszą drogę i skierować swe kroki do platformy internetowej, gdzie znajdziemy auta na sprzedaż i kupimy pojazd bez ukrytych wad, ale za to z gwarancją – do Carvago!

Carvago to europejska platforma marketplace, nowoczesna i skrojona na miarę potrzeb ludzi żyjących w szybko zmieniającym się świecie. Obsługuje już 6 krajów i wciąż prowadzi ekspansję na kolejne rynki. Idea Carvago jest bardzo prosta: oferowane auta podlegają starannej kontroli, formalności zostają przerzucone na stronę sprzedawcy, a kupujący otrzymuje gwarancję nabycia sprawnego pojazdu. Jak wygląda to w praktyce? Po pierwsze, na stronie Carvago wybieramy auto, którym jesteśmy zainteresowani. Wtedy otrzymujemy szczegółowy raport o stanie technicznym pojazdu. Dokument jest sporządzany przez certyfikowanych rzeczoznawców, dlatego przedstawia faktyczny stan samochodu, który nas interesuje – bez zatajonych usterek i zamaskowanych śladów po kolizjach, czy cofniętego licznika. Mając raport, możemy podjąć decyzję dotyczącą zakupu – bez wywierania na nas presji, bez nacisku i „sztuczek socjotechnicznych”.

Warto też podkreślić, że klienci Carvago chwalą portal również że względu na dużą oszczędność czasu. Kupując auto za pośrednictwem tej platformy otrzymujemy je bowiem pod sam dom, lub inny wskazany przez nas adres. Nie musimy tym samym pokonywać wielu kilometrów – sprzedawca dostarczy nam pojazd w ustalonym miejscu i czasie.

To nie koniec ułatwień – Carvago pomoże nam też zarejestrować i korzystnie ubezpieczyć auto w ramach OC i/lub AC. Najważniejsze jednak, że wszystkich formalności możemy dopełnić nie ruszając się z domu, spokojnie i bez nacisku że strony sprzedawcy. Jednym słowem Carvago to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się sprawnym autem w korzystnej cenie, bez konieczności samodzielnego załatwiania uciążliwych formalności.

Carvago – kupno i sprzedaż samochodu jeszcze nigdy nie były tak proste, a przy tym bezpieczne i transparentne!

Joanna Bielas

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności