Celebrytki i biżuteria modułowa, czyli najbardziej uniwersalne ozdoby

Kupując wysokiej jakości biżuterię, większość z nas chce mieć pewność, że będzie ona pasować do wielu różnych stylizacji. Eleganckie i ponadczasowe kolczyki można założyć nie tylko do pracy lub szkoły, ale również na imprezę i spotkanie rodzinne. Jakie cechy powinna mieć uniwersalna biżuteria i które kolczyki od lat nie wychodzą z mody?

 

Biżuteria modułowa – jaki jest jej sekret?

Popularna w ostatnich latach biżuteria modułowa składa się z wielu elementów, które można zmieniać, modyfikując przy tym wygląd noszonych ozdób. Do najpopularniejszych błyskotek tego typu należą zwłaszcza kolczyki i bransoletki. Konstrukcja modułowa decyduje o uniwersalnym charakterze takiej biżuterii, którą w zaledwie kilka chwil można dostosować do okazji. Kolczyki damskie bez zawieszek mają bardzo stonowany i klasyczny design, dzięki czemu świetnie pasują do formalnej kreacji. Przy pomocy dodatkowych elementów można personalizować produkt, nadając mu bardzo indywidualny charakter.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku bransoletek – można zdecydować się na kreację uzupełnioną o podstawową formę tej ozdoby, a można równie dobrze postawić na mnogość modułów, które zupełnie odmienią design biżuterii. Wielu producentów umożliwia przepinanie zawieszek między poszczególnymi rodzajami produktów – np. zawieszkę z bransoletki można użyć do wisiorka lub kolczyków.

Jakie są największe zalety biżuterii modułowej?

Do najważniejszych atutów tego rodzaju błyskotek należą przede wszystkim:

  • wielofunkcyjność – biżuteria modułowa sprawdzi się przy wielu różnych okazjach
  • wysoka jakość – produkty renomowanych producentów są solidnie wykonane i mogą służyć przez lata
  • odporność na zmieniające się trendy – tego rodzaju biżuteria zawsze będzie w modzie, przez wzgląd na łatwość modyfikacji
  • uniwersalność – biżuteria tego rodzaju jest odpowiednia dla kobiet w każdym wieku, przez co doskonale nadaje się na prezent

Co ważne, biżuterię składającą się z modułów bardzo lubią również mężczyźni. Do najpopularniejszych ozdób wybieranych przez panów należą przede wszystkim bransoletki modułowe, zwykle te, które wykonane są z naturalnych materiałów, jak np. rzemienie. Jest to stylowy dodatek modowy, zwłaszcza w przypadku młodych ludzi, którzy poprzez ubiór chcą wyrazić siebie.

Kolczyki celebrytki, czym są i kto je nosi?

Od kilku sezonów możemy usłyszeć o kolczykach typu „celebrytki”, które wpierw zawojowały czerwone dywany na całym świecie, a dzisiaj są noszone przez nowoczesne kobiety w różnym wieku. Kolczyki celebrytki zwykle mają formę wiszących ozdób, które przyciągają uwagę i podkreślają urodę użytkowniczek. Mogą przybierać proste, jak i bardziej skomplikowane formy. Popularne są np. kolczyki damskie w kształcie skrzydeł, jak również podłużne, wiszące ozdoby w formie plastra miodu. Dużym wzięciem cieszą się również wiszące kolczyki zakończone kolorowymi kamieniami szlachetnymi.

Różnorodność form i stylistki sprawia, że bardzo łatwo dobrać spośród tego typu kolczyków coś odpowiedniego dla siebie. Co istotne, duże, wiszące kolczyki – nawet w awangardowej formie – mogą dobrze korespondować także z bardziej formalnym strojem – zwłaszcza tam, gdzie nie obowiązuje ścisły dress code. Ta biżuteria robi też furorę na wszelkich imprezach – pięknie mieni się w świetle i podkreśla owal twarzy.

Z czego wykonana jest biżuteria modułowa i celebrytki?

Tego rodzaju biżuteria może być wykonana z bardzo różnych materiałów – na ogół są to metale szlachetne, jak złoto lub srebro. Część kolczyków jest jedyne pozłacana – jest to dobra opcja dla osób, które lubią ozdoby w tym kolorze, ale mają ograniczony budżet. Dla osób, które lubią srebro, ale mają na nie uczulenie, mądrym wyborem może być zakup kolczyków celebrytki, wykonanych ze stali antyalergicznej. Biżuteria ze stali jest zwykle naprawdę atrakcyjna cenowo, a wybór tych produktów jest bardzo szeroki.

Podsumowując, moduły biżuteryjne i kolczyki celebrytki to hit ostatnich sezonów. Wybór tych dodatków powinny rozważyć szczególnie te kobiety, które cenią sobie funkcjonalność biżuterii i możliwość personalizacji. Jest to doskonała opcja dla pomysłowych użytkowniczek, lubiących indywidualne podejście producentów biżuterii i oryginalność noszonych przez siebie ozdób.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności