Central European Energy Forum – Energy CEE Day


Central European Energy Forum – Energy CEE Day to projekt realizowany przez Fundację dla Akademii Górniczo – Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, który w związku z podejmowaną szeroką tematyką energetyczną, ochroną środowiska i propagowaniem współpracy między placówkami naukowymi a biznesem uzyskał dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, którego operatorem jest Województwo Małopolskie.

 

 

Celem projektu jest zorganizowanie cyklu Konferencji naukowo – biznesowych oraz utworzenie portalu internetowego, które umożliwią promocję innowacyjności i pozwolą na wzmocnienie współpracy na linii nauka biznes, ale także pozwolą na promocję w kraju i za granicą bogatej oferty regionu Małopolskiego w zakresie energii zrównoważonej, przede wszystkim w obszarze geotermii, fotowoltaiki oraz poprawy efektywności energetycznej.

W ramach projektu w dniach 13-14 listopada 2017 roku na Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie odbędzie się I Konferencja z cyklu Central European Energy Forum – Energy CEE Day poświęcona tematyce energii zrównoważonej w obszarach takich jak: geotermia, fotowoltaika oraz poprawa efektywności energetycznej.

W trakcie dwóch dni wypełnionych wystąpieniami i spotkaniami biznesowymi nasi goście zaprezentują najlepsze praktyki i strategie zastosowane w swoich firmach. Tegorocznej edycji wydarzenia będą towarzyszyły rozmowy B2B oraz wystawa, na której producenci i firmy zaprezentują szeroką ofertę produktów i usług niezbędnych do sprawnej organizacji biznesu. Mamy nadzieję, że forum będzie dobrą okazją do wymiany doświadczeń branżowych jak i do nawiązania współpracy międzynarodowej dzięki zaproszonym na forum gościom.

Zaproszenie do udziału w Forum kierujemy głównie do: prezesów i dyrektorów zarządzających, kierowników działów, osób odpowiedzialnych za zakupy i sprzedaż w firmie, projekt menadżerów, osób pracujących w firmach zainteresowanych tematyką energii zrównoważonej

Zapraszamy mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z województwa małopolskiego, naukowców, praktyków, przedstawicieli instytucji rządowych i samorządów lokalnych oraz inwestorów do BEZPŁATNEGO udziału w Konferencji.

Zgłoś swój udział już teraz!

Więcej informacji: www.energy-forum.eu

 

logo-energy forum

 

pasek UE(1)

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności