lederboard

Centrum miasta najlepsze na biznes

Jeszcze nie tak dawno temu ludzie przeprowadzali się na obrzeża miast. To właśnie na peryferiach powstawały nowe sklepy, lokalne restauracje czy gabinety lekarskie. Dziś widzimy odwrotny trend. Wielu doceniło znaczenie dogodnej lokalizacji. Centrum stało się świetnym miejscem na ulokowanie własnego biznesu. Wrocław oferuje tutejszym przedsiębiorcom sporo możliwości.

 

Szukanie lokali usługowych na sprzedaż z myślą o swojej działalności należy zacząć od zadania sobie pytania, do kogo chcemy trafić z naszą ofertą. Dużo możemy wyczytać z charakterystyki biznesu. Klimatyczną restaurację czy kawiarnię założymy raczej w zabytkowej części miasta. Biura czy gabinety lekarskie warto umieścić w dobrze skomunikowanej dzielnicy. Inaczej jest z zakładami produkcyjnymi – te najczęściej stawiane są na obrzeżach miast.

Centrum to świetna lokalizacja na biuro, kancelarię prawną, firmę IT, gabinet medycyny estetycznej czy stomatologii i ortodoncji. Nowoczesne wnętrza, dobrze skomunikowana dzielnica, możliwość zaparkowania samochodu w niedalekiej odległości od budynku to atut zarówno w oczach pracowników, jak i klientów.

Równie istotny jest charakter inwestycji, w której kupimy lub wynajmiemy lokal. Standard i jakość wykończenia mogą być wyznacznikiem pozycji na rynku. Wystarczy zwrócić uwagę na elewację budynku. – Kiedy projektowany był nasz apartamentowiec, Bulwar Drobnera, zapadła decyzja, by na jego elewacji zastosować trawertyn. Nadało to elegancki wygląd i pozwoliło łagodnie, choć w nowoczesnym stylu wpasować się w okolicę – opowiada Tomasz Bednarek, pracownik wrocławskiego dewelopera WPBM „Mój Dom” S.A.

Niektórzy z inwestorów decydują się na kupno deweloperskich lokali usługowych, dzięki czemu od samego początku mają wpływ na aranżację wnętrza. Dobrym wariantem jest możliwość wykończenia pod klucz, która pozwala nabywcy na szybkie wprowadzenie się. To duża oszczędność czasu i pieniędzy na samodzielne urządzanie lokalu.

– W Bulwarze Drobnera można przearanżować przestrzeń za pomocą ścianek działowych. Metraż lokali jest dość duży. Na pierwszym piętrze znajduje się jeden o powierzchni 740 metrów kwadratowych. Z kolei drugie piętro mieści aż trzy lokale, od 112 do 178 metrów kwadratowych. Możliwość adaptacji zgodnie z własnymi potrzebami to ogromna zaleta. Ponadto budynek ma całodobową ochronę i monitoring, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa – opowiada Bednarek.

Więcej informacji o lokalach usługowych znajduje się na stronie: www.bulwardrobnera.com.pl.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności