lederboard

Chce się siedzieć! Przegląd nowoczesnych krzeseł i foteli

Specjalnie dla Państwa EVERSPACE przygotował przegląd najmodniejszych designerskich krzeseł i foteli, które idealnie nadają się do wnętrz publicznych, restauracji i kawiarni, przestrzeni biurowych czy gościnnych stref lobby. Będą także wygodnym elementem wystroju mieszkań prywatnych, bo ich wygląd zachęca do wypoczynku.

 

Nowoczesne krzesła i fotele mają być przede wszystkim wygodne i ergonomiczne oraz swoim wyglądem zachęcać do spędzania na nich czasu. Są też ozdobą wnętrz. Współcześni designerzy umiejętnie łączą więc ze sobą różne materiały i formy. Mamy zatem krzesła i fotele na cienkich metalowych płozach, ale też solidnych drewnianych nogach.

Marbet Style_MUNO_6_small

Siedziska z miękkich, wytrzymałych tkanin tapicerskich, najlepszej jakości skór, jak i z drewna. Pojawiają się pikowania i przeszycia, wygodne oparcia i podłokietniki. Wszystko to w bardzo wyważonych proporcjach – bez zbędnych elementów i detali. Już sam ich wygląd sprawia, że chce się na nich siedzieć.  A jeśli przy okazji mamy świadomość, że o naszą wygodę osobiście zadbał Tomek Rygalik, Krystian Kowalski, Roman Modzelewski, Piotr Kuchciński, Grynasz Studio czy Christopher Pillet korzystanie z tych mebli może stać się jeszcze większą przyjemnością.

MDD_mesh-3

Więcej inspiracji związanych z modnymi krzesłami i fotelami: www.everspace.pl.

NOTI_linar_2

Firma EVERSPACE ma w swojej ofercie bogaty asortyment mebli gabinetowych, recepcyjnych, kawiarnianych oraz konferencyjnych i wypoczynkowych, które są przykładem designu sprawdzającego się w każdym miejscu. Oferuje produkty najlepszych marek na rynku. Znajdziemy tu bogaty asortyment doskonałej jakości mebli gabinetowych, recepcyjnych, kawiarnianych i konferencyjnych takich znakomitych firm, jak: Profim, Bejot, Sitag, Noti, Balma, Wuteh, Mebelux, Mdd, DVO, Burmatex czy Polflor.

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności