lederboard

Chcesz wypromować swój biznes? Zdobądź tytuł Firma Roku


Ruszył nabór do X edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Firma Roku. Misją Programu jest promocja przedsiębiorstw, które mają znaczący wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości i są wzorem rzetelności.

 

 

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej już po raz dziesiąty nagrodzi prestiżowym Godłem Firma Roku najbardziej wiarygodne przedsiębiorstwa w Polsce. Celem Ogólnopolskiego Programu Firma Roku jest selekcja i promocja firm, których standardy działania gwarantują solidność i pewność zawieranych transakcji oraz realizowanych zleceń. CBCK zajmuje się wspieraniem przedsiębiorców, szczególnie małych i średnich firm, w realizacji potrzeb związanych z budowaniem świadomości marek i wyróżnieniem na tle konkurencji.

Firmy mogą zgłaszać się same lub otrzymują nominację od CBCK. – Często jako pierwsi dostrzegamy potencjał w małych firmach i niewielkich markach, które dzięki naszemu wsparciu marketingowemu stają się liderami w regionie lub swojej grupie docelowej – mówi Marcin Andrzejewski, Dyrektor Programowy CBCK.

W procesie weryfikacji prowadzone są m.in. badania  marketingowo- wizerunkowe oraz monitoring opinii  konsumentów. – Laureatami programu zostają firmy, które świadczą najwyższej jakości usługi w swojej kategorii zapewniają profesjonalną obsługę, cieszą się renomą i zaufaniem wśród klientów oraz partnerów biznesowych – wyjaśnia Marcin Andrzejewski.  Przystąpienie do Programu jest bezpłatne.

Przystąpienie do Programu wiąże się z licznymi korzyściami. Laureaci otrzymują Certyfikat upoważniający do posługiwania się rozpoznawalnym Godłem promocyjnym. Jest to skuteczne narzędzie PR-owe i marketingowe, budujące pozytywny wizerunek firmy, dające przewagę w rozmowach handlowych, zwiększające zainteresowanie ofertą oraz uwiarygadniające pozycję firmy w relacjach biznesowych.  Nagrodzone podmioty otrzymują od organizatora również roczny pakiet promocyjny, w postaci wsparcia medialnego i marketingowego.

– Godło Firma Roku to potwierdzenie wiarygodności i jakości, ale też wzmocnienie rozpoznawalności i zaufania do marki, które, jak pokazują doświadczenia naszych laureatów, przekłada się na większa sprzedaż  – mówi Marcin Andrzejewski.

Laureatami poprzednich edycji zostały m.in.: Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana, Biofix, Firma Roleski czy Centrum Odszkodowań DRB. Patronat nad Programem objęły ogólnopolskie i branżowe media biznesowe.

Dla przedsiębiorstw, które pragną potwierdzić jakość i popularności swoich produktów lub usług, Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej prowadzi równocześnie Program Hit Konsumenta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.certyfikacjakrajowa.org.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności