Chochołowskie Termy wygrzeją w święta!


Masz dość świątecznego schematu? Objadania, przesiadywania przed telewizorem i grzecznościowych wizyt rodzinnych? Zabierz swoich najbliższych do Chochołowskich Term, gdzie razem odpoczniecie od świątecznej monotonii.

 

Każdy miłośnik wygrzewania się w wodach termalnych, szaleństw na zjeżdżalniach czy spalania świątecznych kalorii w saunie będzie mógł odwiedzić Chochołowskie Termy w Boże Narodzenie. Obiekt będzie otwarty w Wigilię od godziny 9.00 do 14:00, a w pozostałe dni świąteczne od 9:00 do 22:00.

ct2

– Jesteśmy zwolennikami tradycji, jednak chcemy dać naszym gościom możliwość spędzenia świąt w zupełnie inny sposób – mówi Marek Wnukowicz z Chochołowskich Term. – Święta to czas, który powinniśmy poświęcić na rozmowy z bliskimi i wspólne zajęcia. To wszystko można robić u nas. Do dyspozycji maluchów jest wodny plac zabaw, dla starszych dzieci i rodziców zjeżdżalnie, dla pełnoletnich saunarium, a dla seniorów baseny lecznicze. Na pewno nie zabraknie też kolęd.

ct1

Chochołowskie Termy działające na pograniczu Chochołowa i Witowa zostały otwarte 1 czerwca 2016 roku. Baseny wypełnione są wodą o właściwościach leczniczych i terapeutycznych wydobywaną z głębokości blisko 3600 m z najzasobniejszego ujęcia w regionie. Łączna powierzchnia lustra ma ok. 3000 m2. Obiekt dysponuje największym saunarium na Podhalu (w tym przeszkoloną sauną z widokiem na Tatry), SPA, strefą malucha i salami konferencyjnymi. Posiada także pierwszy w Polsce kryty basen pływacki wypełniony wodą termalną.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności