lederboard

Cindy Crawford otwiera Cosentino Los Angeles City Center

Setki osób zgromadziły się na otwarciu jednego z kluczowych interaktywnych salonów wystawowych Cosentino. Podczas spotkania o swoich pasjach — modzie i designie — opowiadała ambasadorka marki Silestone — Cindy Crawford.

Cosentino, światowy lider w produkcji i dystrybucji innowacyjnych powierzchni dla architektury wewnętrznej i zewnętrznej, ogłosił właśnie otwarcie nowego  Cosentino City Los Angeles CENTER. Przestrzeń, będąca jedną z czterech lokalizacji w Stanach Zjednoczonych i 12. na świecie, jest wyceniana na 1,7 mln USD i obejmuje blisko 400 m² powierzchni!

Koncepcja „Cosentino City”, stworzona specjalnie dla największych miast metropolitalnych świata, wykorzystuje najnowsze technologie cyfrowe, dzięki którym architekci, projektanci i właściciele domów mogą w pełni doświadczyć rozległej oferty produktów Cosentino, takich jak ultrakompaktowe powierzchnie Dekton i Silestone, przodujące na świecie w obszarze naturalnych powierzchni kwarcowych. Celem City CENTER jest promowanie współpracy i inspirującego środowiska, w którym projektanci i ich klienci mogą dyskutować o pomysłach, produktach i projektach w otwartej, nowoczesnej przestrzeni, odzwierciedlającej charakterystyczny styl Cosentino.

Ponad 300 architektów i projektantów z Los Angeles zebrało się, by uczcić wielkie otwarcie. Oprócz pysznych koktajli i hiszpańskich tapas gości zachwyciła ikona mody i ambasadorka marki Silestone, Cindy Crawford, która wyszła na scenę, aby opowiedzieć o swojej pasji do szeroko pojętego projektowania i mody.

Wśród znaczących gości znaleźli się Eduardo Cosentino, wiceprezes wykonawczy ds. globalnej sprzedaży i dyrektor generalny Cosentino North America; Santiago Alfonso, dyrektor ds. marketingu grupy Cosentino; Massimo Ballucchi, dyrektor ds. marketingu w Cosentino North America i Jason Cathcart, kierownik Cosentino LA City CENTER.

„Dzięki nowemu Cosentino Los Angeles City CENTER zapewniamy wybitnym architektom i projektantom dostęp do naszych najnowszych produktów i wiedzy, które podkreślają nasze zaangażowanie w regionie Los Angeles i Południowej Kalifornii” − powiedział Eduardo Martinez-Cosentino, dyrektor generalny Cosentino North America i wiceprezes wykonawczy ds. globalnej sprzedaży grupy Cosentino.

Wnętrze salonu wystawowego o powierzchni 328 m² dysponuje wspaniałą ekspozycją najnowszych produktów Cosentino, miejscami pracy dla projektantów i Cosentino Selection CENTER. Korzystając z najnowszych technologii, specjaliści z dziedziny designu i konsumenci mogą nie tylko natychmiast zobaczyć szczegółowe obrazy płyt w wysokiej rozdzielczości, ale także tworzyć realistyczne renderingi, aby wyobrazić sobie, jak poszczególne materiały Cosentino będą wyglądały w różnych aranżacjach mieszkalnych i komercyjnych oraz innych zastosowaniach. Co więcej, na dziedzińcu o powierzchni 63 m² zaprezentowano nieograniczoną liczbę zastosowań powierzchni ultrakompaktowej Dekton na zewnątrz.

Od zeszłego roku Cosentino posiada również swoje centrum logistyczne w Parzniewie pod Warszawą, a produkty można znaleźć we wszystkich znaczących studiach kuchennych i pracowniach architektonicznych w Polsce.

Więcej na: https://www.cosentino.com/pl-pl/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności