Co o 5. edycji Akademii LBQ na Mazurach sądzą uczestniczki?


Za nami kolejna edycja wyjątkowych warsztatów coachingowych połączonych z odpoczynkiem w eleganckim spa. Tym razem grupa ponad 20 Czytelniczek naszego magazynu spotkała się w prestiżowym Hotelu Srebrny Dzwon w Kadynach na Mazurach. Wśród prelegentek pojawiły się: Anna Urbańska, Ewa Hartman, Kasia Malinowska, Anna Kazakow i Ilona Adamska.

 

Zobacz, jak 5. edycję naszych weekendowych wyjazdów oceniają prelegentki i uczestniczki Akademii.

 

OPINIE UCZESTNICZEK:

– Jestem właścicielką firmy Centrum Rozwoju Zawodowego Eureka, zajmującej się realizacją projektów finansowanych z Unii Europejskiej. Obecnie prowadzę projekt aktywizacji 1200 osób długotrwale bezrobotnych w woj. kujawsko-pomorskim. Dziękuję bardzo gorąco za to, że mogłam wziąć udział w Akademii. Wspaniała atmosfera, organizacja wzorowa. Do zobaczenia. Dziękuję i liczę na następne spotkanie.

Katarzyna Kamińska 

_MG_3938

 

– Za szybko minęło. Grupa różnych, ale ciekawych kobiet. Silnych, mądrych i przedsiębiorczych. Warto było!

Magda

– Konkretna dawka inspiracji i motywacji. Cudowny czas w towarzystwie niesamowitych kobiet, z Iloną Adamską na czele. Jedna z lepszych inwestycji czasu, owocująca wspaniałymi znajomościami, które mam nadzieję będą trwałe na długie lata, przynosząc wymierne korzyści w sferze prywatnej, jak i biznesowej.

Monika Kowalska-Acimović

_MG_3925

– Rewelacyjni ludzie, duża dawka motywacji i świetny wypoczynek w jednym. Wracam do domu z dużą dawką pozytywnej energii i ciekawymi kontaktami. Polecam każdej kobiecie udział w akademii LBQ.

Paulina Sokół, SalsaFit

_MG_3940

– Udział w Akademii był dla mnie odkrywczym doświadczeniem, które rozpostarło moje skrzydła. Autentyczne, piękne kobiety, które inspirują i motywują do działania. Podczas tych dni w mojej głowie pojawiło się wiele pomysłów, które wdrożę w działanie, a przy ich realizacji będą poznane cudowne kobiety. Być kobietą i Odnieść Sukces Pomimo wszystko to właśnie Akademia Law Business Quality.

Izabela Szynicka, Prezes Fundacji Pomimo Wszystko

_MG_4020

– Bardzo dobry czas dla mnie, jako kobiety i matki. Relaks połączony z nauką. Wiele rzeczy bardziej rozumiem, Rewelacja! Ilonka, więcej Ciebie dla nas na kolejnej Akademii! Masz dobry wpływ (bynajmniej na mnie). Wiem, jak zacząć mój biznes. Dziękuję.

Beata Kloc – blogerka mody, przyszły coach mody, www.beatakloc.com

– Bardzo prawdziwe spotkanie, bliskie, jakby uszyte na miarę – ale bez miary- bo po co? Autentyczność – niech żyje! Kobiety, ich życie, pasje, obawy i plany- świetne relacje, kontakty. Nie trzeba być gwiazdą – żeby świecić- pokaż co masz w sobie, zapytaj co jeszcze możesz zrobić by żyć lepiej – na te i inne pytania odpowiadają kobiety Akademii Law Business Quality. Gorąco polecam! Świetne dziewczyny.

Magda Rejnert

 

_MG_3936

– Była to moja pierwsza Akademia. Poznałam fantastyczne kobiety, które mnie zainspirowały. Atmosfera i przepiękne miejsce spowodowały, że wyjeżdżam naładowana pozytywną energią i myślę, że ciekawym pomysłem na biznes. Z niecierpliwością będę czekała na kolejna edycję Akademii.

Małgorzata Rogowska

_MG_3947

– Szkolenie zorganizowane przez Panią Ilonę Adamską w Kadynach z pewnością wywarło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Było inspirujące. Wyjeżdżam z dużą dawką nowej wiedzy oraz świeżym spojrzeniem na swoją firmę. Cudowne miejsce, wspaniała atmosfera, inspirujące kobiety!

Gabriela

– Na pewno chciałabym za rok znowu być uczestniczką Akademii. Fajna, luźna atmosfera, ciekawe dziewczyny, bardzo interesujące warsztaty. Najbardziej cieszę się z poznania Ilony, przepięknej, inteligentnej i inspirującej kobiety, od której można się uczyć i którą podziwiam. Ilonka, mam nadzieję, że będziemy miały okazję jeszcze kiedyś się spotkać. Dziękuję za fantastyczny weekend!!!

Magda Bartosiewicz

_MG_3927

– Akademia, w której miałam przyjemność uczestniczyć, była jednym z najlepszych wyjazdów, w jakich do tej pory uczestniczyłam. Tego typu spotkania pozwalają nie tylko nauczyć się nowych rzeczy, ale przede wszystkim integrują kobiety, wręcz inspirują i doładowują pozytywną energię. Piękne miejsce, cudowne otoczenie, wspaniałe kobiety. Wszystko to w jednym miejscu, w ciągu zaledwie kilku dni. Spotkanie, z których( jeśli tylko chcemy), możemy przywieźć mnóstwo pozytywnych emocji, które w dalszej perspektywie można przełożyć na swój biznes.

Monika Sałapat, Bonanza Style

_MG_4052

– Cudowny czas, bardzo inspirujący, pełen dobrych informacji, wiedzy i pomysłów na przyszłość. Profesjonalnie, autentycznie, bez sztuczności i biznesowej nudy. Do dnia dzisiejszego byłam pewna, że nie da się stworzyć takiej atmosfery w trakcie szkoleń wśród ludzi, których nie znałam. Powodzenia.

Monika Przeździecka

 

_MG_3926

 

OPINIE PRELEGENTEK:

– Akademia LBQ to raj dla kobiecych serc, ciał i umysłów. To miejsce, gdzie zatrzymuje się czas i koncentruje na kobietach. Na tym wszystkim, na co w codziennym bieganiu nie mają czasu. Wspaniała okolica, wyjątkowe towarzystwo i bardzo praktyczna wiedza to domena spotkania. Absolutnie polecam i zapraszam na wspólny czas.

Anna Urbańska, trener biznesu, neurocoach, prelegentka

_MG_4012

– Absolutnie fantastyczne przeżycie. Inspirujące prelegentki- Ania Urbańska, Kasia Malinowska, i Ewa Hartman. Grupa otwartych i twórczych kobiet, które chcą się rozwijać i doskonalić. Urzekające miejsce- Hotel Srebrny Dzwon w Kadynach, gdzie naładowałam baterie i zresetowałam głowę. Świetna organizacja i bezkonkurencyjna Ilona Adamska- ciepła, energiczna i autentyczna. Wyjątkowy czas dla mnie. Dziękuję i chcę jeszcze.

Anna Kazakow, coach, prelegentka

 

_MG_4001

– Wspaniałą idea! Akademia Law Business Quality to genialna mieszanka relaksu, rozwoju osobistego i budowania nowych wartościowych relacji. To cudowny czas dla kobiet, które pragną na chwilę wyrwać się z  rutyny i spędzić inspirujący czas w gronie fantastycznych, przedsiębiorczych i niezwykle motywujących osób. Polecam z całego serca!

Kasia Malinowska, Life&Language Coach, właścicielka Inspiration CJS, prelegentka

 

_MG_3949

– Akademia Law Business Quality to mistrzowskie połączenie relaksu, atmosfery i wartościowej wiedzy. Jeśli chcesz nadać siłę temu, co robisz przyjedź! Nie tylko sama się wzmocnisz, czerpiąc z magii miejsca i doświadczeń innych kobiet, ale i z gotowych biznesowych narzędzi, które tu dostaniesz.

Ewa Hartman, buduję wiarygodne marki osobiste i uczę o nich mówić, prelegentka

 

_MG_3931

 

PIĘKNIE DZIĘKUJEMY ZA CIEPŁE SŁOWA!!!

 

Zebrała: Magdalena Sarnecka

fot. Michał Pawłowicz

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności