lederboard

Co o VI Akademii Law Business Quality sądzą uczestniczki?


Wciąż nie milkną echa grudniowej Akademii Law Business Quality w Jastrzębiej Górze. Spora dawka inspiracji, motywujących rozmów, nowych kontaktów biznesowych, a także relaksujące masaże w spa i turniej w kręgle. Jak weekendowe spotkanie w Hotelu SZAFIR wspominają uczestniczki?

 

– Na 6. Akademię LBQ jechałam z wielkim utęsknieniem, ponieważ wcześniej uczestniczyłam już w trzech edycjach. Nie zawiodłam się i tym razem. Wyniosłam wiele inspiracji i nowych pomysłów, zarówno z wykładów jak i ze spotkań z innymi uczestniczkami. Już dziś chętnie zapiszę się na kolejną. (Lidia Bąk)

20161202-lbq-jastrzebia-gora-226

– Była to moja druga Akademia i kolejny raz jestem zachwycona. Poznałam wiele fantastycznych kobiet, które zainspirowały mnie do dalszego działania i rozwoju mojej firmy. Piękne miejsce, interesujące prelekcje, wspaniała atmosfera. Bardzo dziękuję Ilonie Adamskiej za możliwość uczestniczenia w tak wyjątkowym spotkaniu. (Małgorzata Rogowska)

–  Akademia LBQ to był strzał w 10. Fantastyczne kobiety dzielące się swoimi biznesowymi i życiowymi doświadczeniami w jednym miejscu. Miejscu cudownym, z pysznym jedzeniem i rodzinną atmosferą. Trzy dni wypełnione dobrą energią i wiedzą. Tego było mi potrzeba. (Barbara Lech)

20161202-lbq-jastrzebia-gora-089

– Merytorycznie, ciekawie i inspirująco. W pięknym miejscu i z prawdziwymi ekspertami. (Joanna Derwich)

– Drugi udział w Akademii to czas wielu wspaniałych znajomości, cudownych kobiet sukcesu. Wspaniała atmosfera, wiele merytorycznych wykładów oraz cudowne miejsce jakim jest hotel Szafir stworzyły niezapomniany czas. Polecam udział każdej kobiecie, która chce być kobietą na 100% i odnieść sukces pomimo wszystko. (Izabela Szynicka)

20161202-lbq-jastrzebia-gora-155

-V edycja LBQ na Mazurach wysoko postawiła poprzeczkę. Zastanawiałam się czy można będzie jej dorównać. Można! Kolejny raz, kolejne spotkanie i bardzo wysoki poziom. Fantastyczne kobiety, ciekawe prelekcje i przemiła atmosfera w cudownej przestrzeni hotelu Szafir. Klimat tego miejsca absolutnie mnie urzekł. Akademię LBQ polecam wszystkim kobietom, które cenią merytoryczną jakość, wartościowe znajomości i dbałość o swój rozwój. (Monika Kowalska-Acimović)

20161202-lbq-jastrzebia-gora-269

– Cudowny czas, cudowny Szafir, cudowna Akademia. Kolejne spotkanie po którym czeka się na następne. Moc inspiracji i solidnego coachingu. A także zabawy. Wyjeżdżam z głową pełną pomysłów na siebie. (Magda)

– Bardzo wartościowe i inspirujące spotkania. Ciekawe prelekcje, inspirujące i zachęcające do nowych działań. Dużo pozytywnej energii. Piękny hotel, wspaniała Pani Ania. Byłam pierwszy raz, ale już dziś zapowiadam się na kolejną edycję. Ilono, gratuluję życząc wszelkiej pomyślności. (Justyna R.)

20161202-lbq-jastrzebia-gora-166

– Fantastyczne miejsce, lokalizacja cudowna, hotel elegancki, pokój idealny. Cudowne osoby, mega pozytywne, otwarte i zarażające radością do życia. Dla tych osób warto było jechać 500km. Mnóstwo pomysłów, konkretne wskazówki, wiedza podana „na tacy”. Dziękuję, że mogłam tam być. Warto było. (Ewelina Półtorak)

– Udział w 6. Akademii LBQ uważam za strzał w 10. Trzy dni wypełnione wartościowymi treściami i chwilami odpoczynku. Bliskość morza i przepiękny hotel, które oferował fantastyczne zabiegi w spa, basen i kręgle, dał mi super czas i możliwość poznania pań, z którymi miałam zajęcia. Dowiedziałam się, że potrafię grać w kręgle  i wygrywać. Akademia, którą założyła Ilona Adamska jest świetnym pomysłem. (Renata Dziewońska)

20161202-lbq-jastrzebia-gora-023

– Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w Akademii LBQ. Dziękuję Ilonie Adamskiej za świetną atmosferę, wspaniałe wykłady oraz za wybranie cudnego hotelu. (Kasia)

 

DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE CUDOWNE OPINIE I KOMENTARZE. TO DLA WAS, DROGIE PANIE, STWORZYŁAM PROJEKT, KTÓRY STAŁ SIĘ MOIM OCZKIEM W GŁOWIE. WARSZTATY, COACHING I ODPOCZYNEK W NAJLEPSZYCH SPA W POLSCE – CZYLI AKADEMIA LAW BUSINESS QUALITY DLA WYJĄTKOWYCH KOBIET!!! DO ZOBACZENIA NA KOLEJNEJ – JUŻ W MARCU.

Ilona Adamska, wydawca i red. naczelna Law Business Quality, pomysłodawczyni Akademii LBQ

 

fot. Gordon Blackler

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności