lederboard

Co sprawia, że coraz chętniej kupujemy apartamenty?


Wymagania osób poszukujących własnego „M” stale rosną. Zwiększa się też zasobność portfela Polaków. Znacznie częściej rozglądamy się za nieruchomościami premium, doceniając w nich zarówno estetyczny i prestiżowy design, jak i potencjał inwestycyjny. Szybkie tempo życia skłania ku poszukiwaniom rozwiązań, które pozwolą zaoszczędzić czas. To właśnie dlatego lokalizacja w centrum miasta jest nierzadko tym czynnikiem, który przesądza o zakupie nieruchomości. Co sprawia, że apartamenty na sprzedaż we Wrocławiu są coraz bardziej popularne?

 

Prestiżowy adres w cenie

Luksusowe apartamentowce zlokalizowane są najczęściej w zabytkowych dzielnicach dużych miast, w pobliżu rozległych parków, teatrów czy opery. Pomieszczenia w nich są wysokie – zwykle sięgają około 3 metrów. Wśród obiektów tego typu wyróżniamy wille, nierzadko o charakterze zabytkowym, z kilkoma lub kilkunastoma lokalami, budynki o charakterze tzw. plomby, umiejscowione pomiędzy śródmiejską zabudową, kilkupiętrowe budynki w zielonej okolicy lub wieżowce posiadające powyżej dziesięciu kondygnacji.

Te czynniki podnoszą prestiż inwestycji

Luksusowe inwestycje są w Polsce wciąż znacznie tańsze, niż te o podobnym standardzie na zachodzie Europy. Na prestiż obiektu ma wpływ wiele czynników: wykorzystanie szlachetnych materiałów, kompleksowo wyposażone mieszkania, umeblowane dziełami znanych projektantów, dogodna i atrakcyjna lokalizacja, interesujący widok z okien czy duża troska o prywatność mieszkańców.

Mieszkania z tarasem we Wrocławiu zyskują na popularności

Wrocławski deweloper WPBM „Mój Dom” S.A. dostosował swoją ofertę do potrzeb nabywców apartamentów. Prestiżowa inwestycja Bulwar Drobnera zlokalizowana została w zabytkowej części stolicy Dolnego Śląska. Z jej okien rozpościera się widok na całą panoramę Wrocławia.

– Zauważamy, że coraz ważniejsze stają się walory estetyczne. Standard wykończenia musi być istotnie wysoki, dlatego zdecydowaliśmy się na użycie materiału szlachetnego w elewacji, a mieszkania wyposażyliśmy głównie w meble cenionych włoskich projektantów – komentuje Jakub Orski, pracownik WPBM „Mój Dom” S.A. Jak dodaje, w apartamentowcu liczy się również wygoda. Budynek został wyposażony w dźwiękoszczelne okna, zapewniające spokój w samym sercu miasta. Bezpieczeństwo zapewnia tu całodobowa ochrona i monitoring.

Lokale skrojone na miarę potrzeb

W tworzeniu inwestycji premium istotne jest, aby być w pełni dopasowanym do potrzeb klienta. To właśnie z tego względu w Bulwarze Drobnera dostępne są lokale zarówno jedno-, jak i siedmiopokojowe. Na wyższych kondygnacjach znajdziemy dwupoziomowe mieszkania z tarasem. W całym obiekcie znajduje się jedynie 17 apartamentów – od 113 do 305 m2.

Rynek nieruchomości luksusowych będzie cieszył się coraz większym zainteresowaniem. Wciąż rosną oczekiwania nabywców względem nowych inwestycji. Ciągłe podnoszenie standardu mieszkań, znakomity dostęp do szlachetnych materiałów i wiedza o nowych technologiach z pewnością wpłyną na popyt na apartamentowce.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności