Color Run – zdrowie i zabawa


Ruch, energia, uśmiech i wspaniała zabawa- tak w skrócie można opisać niezwykłą akcję Corol Run, w której niebanalną rolę odegrała szkoła tańca i fitnessu SALSAFIT!

 

 

Jak można spędzić upalne, niedzielne przedpołudnie? Można, po całym tygodniu pracy otulić się kołdrą i nie wychodzić z łóżka aż do wieczora. Można snuć się bez celu po centrum handlowym… Można też zrobić coś szalonego, kolorowego i niezwykle energetycznego! Z tej ostatniej możliwości nie wahali się skorzystać mieszkańcy Poznania, którzy licznie przybyli na event Color Run!

 

6

 

Ta niezwykła impreza miała miejsce w urokliwych okolicach Malty i przeznaczona była nie tylko dla traktujących serio swą pasję biegaczy, lecz dla wszystkich tych, którzy chcieli zaopatrzyć się w ogromną porcję endorfin! Dlaczego Color Run to impreza inna niż wszystkie? Uczestnicy „Kolorowego biegu” mieli do pokonania dystans 5 kilometrów wokół jeziora Maltańskiego. W czasie okrążenia jeziora cały czas obsypywali się kolorowymi proszkami, co sprawiło, że bardziej liczyła się tu dobra zabawa, niż bicie rekordów. Mimo to, przed przystąpieniem do biegu każdy  uczestnik całkiem serio podszedł do odpowiedniego przygotowania się do startu.

 

3

 

O właściwą rozgrzewkę 7, 5 tysiąca biegaczy i o rozpalenie ich emocji do czerwoności zadbali sami profesjonaliści, m. in. instruktorki unikatowej Formuły S Fitness – Paulina Sokół i Gosia Gil. W ciągu zaledwie kilku minut dziewczyny pokazały, jak łatwo można połączyć świetną zabawę z pracą nad własnym ciałem i udoskonaleniem swojej kondycji:

– Uczestnicy startowali partiami, dlatego tych rozgrzewek było kilkanaście. To była rozgrzewka całego ciała z elementami zabawy. W naszych przygotowaniach do biegu brali udział m. in. Gleba (wygrał 1 edycję You Can Dance) oraz niesamowita Joasia Jabłczyńska. Najważniejsze jednak było to, że wszyscy uczestnicy byli pozytywnie nakręceni i szczęśliwi, że mogą wziąć udział w tak szalonym i kolorowym biegu.- wspomina Paulina Sokół trenerka Formuły S Fitness.

 

4

 

Trzeba przyznać, że utrzymanie w ryzach i odpowiednie przygotowanie do biegu tak dużej ilości uczestników dla niejednego trenera byłoby sporym wyzwaniem. Ale nie dla dziewczyn ze szkoły tańca i fitnessu SALSAFIT, które znakomicie poradziły sobie z tym zadaniem! Efekt to zdrowe zmęczenie i uśmiech, jaki widać było na każdej twarzy. Na uczestników biegu, którzy po okrążeniu jeziora czuli niedosyt czekała kolejna niespodzianka zorganizowana przez instruktorki szkoły SALSAFIT- niezwykle energetyczna Zumba!

Tegoroczny Color Run już za nami. Czy w przyszłym roku impreza będzie równie udana? Jeśli do ekipy dołączą instruktorki Formuły S Fitness- z pewnością tak!

Joanna Bielas / I.D.MEDIA

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności